Bungie Makes Destiny 2 Digital Fashion Magazine

Postavy Destiny tvoří tříčlennou skupinu a jejich kostýmy jiskří v jasných odstínech oranžové, modré a fialové, jak mávají zbraněmi.

Guardian, je Zavala hrdý a stylizuje všechny nepřátelské síly.
obrázek: bungee

Bungie oznamuje neúprosně populární střílečku pro více hráčů Osud 2 získat něco nového. Ne, ne další sezónní událost nebo vyrovnávací záplata, která by zkazila vaši oblíbenou pušku, ale něco důležitějšího. Střelec dostane digitální módní časopis s názvem vlákna světla, kde se hráči budou moci chlubit nejlepším skóre svých rodičů.

v tweetBungie řekl, že časopis „oslaví kreativitu naší komunity a předvede to nejlepší z Guardian módy“.

Vložené video s oznámením na Twitteru bohužel škádlilo nadcházející časopis a neposkytovalo více informací o tom, jak hráči budou odesílat obrázky svých rodičů nebo kdy se očekává vydání „digitálního časopisu“.

Pokud jste něco jako já (a já vím, že jsem) a jste velkým zastáncem vidění módních návrhářů Osud 2 Vzory na sobě, doporučuji se podívat / r / Subreddit DestinyFashion. Komunita má 176 000 členů a zúčastnili se poutavých záběrů PánevNejoblíbenější od roku 2015.

Vždy toho bylo víc Osud 2 Od pouhého střílení po výbuchy a drancování. Příklad v roce 2017 žebrovanýNicole Carpenter Napsal skvělý článek o Dosáhnout Kde jsem vysvětlil jak PánevSamotná móda je tak silná, že si často udržuje mnoho členů Komunita je zpět ve hře.

před pár měsíci, Osud 2 otočit směrem k Usnadněte si módu ve hře změnou stínící prvky Aby už nebyli spotřebiteli. A začátkem tohoto roku Bungie oznámil, že stínování je trvalé odemčení Od 14. sezóny si hráči mohou přizpůsobit své vybavení, zbraně a vrabce „jediným kliknutím“. Naštěstí už nemusím brousit, abych se ujistil, že všechna moje výbava odpovídá.

Jako někdo, kdo měl zájem posunout úroveň světla nad 1300 – vím, že se tomu nyní říká „úroveň energie“, ale chci to ponechat výhradně pro Dračí koule Z– Toužím být Zoolanderem Pánev Neustálá jízda na kole patří mezi mé nejpřitažlivější vychytávky při hraní s přáteli. PánevJeho kostýmy si vždy zasloužily široké uznání, takže jsem rád, že i Bungie tuto skutečnost nakonec uznala.

Pokud je jedna věc jistá, my lovci stylově zameteme módní časopis na úrovni Met Gala, jako jsme to dělali během hrdinský převrat. Udržujte tuto sochu čistou pro nás, titány a čaroděje.

READ  Můj iPhone mi zachránil život – každý se musí naučit trik „pět kliknutí“.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.