BTEA podepisuje 49 marketingových dohod v 16 zemích, aby přilákala více mezinárodních turistů do Bahrajnu | denní soudTDT | Manama

Daily Tribune – www.newsofbahrain.com

Bahrajnský úřad pro cestovní ruch a výstavy (BTEA) plánuje zvýšit své úsilí přilákat více regionálních a mezinárodních turistů do Bahrajnu prostřednictvím integrovaného programu činností, který zahrnuje pořádání mezinárodních akcí v průběhu roku 2022 a propagaci cestovního ruchu v Bahrajnu na regionálních a mezinárodních trzích.

Tato iniciativa je součástí strategie cestovního ruchu Bahrajnského království na období 2022–2026, která byla zahájena loni v listopadu jako jeden z projektů spadajících pod plán hospodářské obnovy království.

Úřad podepsal 49 smluv o marketingu cestovního ruchu s turistickými organizacemi po celém světě, jejichž prostřednictvím zahájí propagační kampaně v 16 zemích, včetně devíti turistických trhů, na které Bahrajn vstoupí poprvé.

Mezi země, na které se dohody vztahují, patří Spojené arabské emiráty, Omán, Egypt, Turecko, Izrael, Bulharsko, Česká republika a Ukrajina.

A to vedle trhů, na kterých úřad primárně působí, tedy Saúdské Arábie, Kuvajtu, Spojeného království, Indie, Ruska, Německa a Francie.

Dr. Nasser Qaidi, generální ředitel BTEA, řekl, že přilákat více turistů ze zemí mimo Bahrajn je hlavní prioritou úřadu v rámci jeho úsilí o revitalizaci odvětví cestovního ruchu vzhledem k ekonomickému a sociálnímu významu mezinárodních turistů.

„Naše úsilí přilákat mezinárodní turisty zahrnuje prodloužení jejich pobytu v Bahrajnu poskytováním komplexního kalendáře akcí pro jednotlivce i skupiny,“ řekl Dr. Kaidi.

Dr. Qaidi vysvětlil, že úřad má zájem spolupracovat se všemi partnery v Bahrajnu i mimo něj, aby bylo dosaženo cílů programu, zejména proto, že revitalizace mezinárodního cestovního ruchu bude mít pozitivní dopad na národní hospodářství, což povede k většímu počtu pracovních příležitostí a nárůst investičních projektů v cestovním ruchu. To následně povede ke zvýšení příspěvku cestovního ruchu k HDP.

„Bahrajnský úřad pro cestovní ruch se snaží maximalizovat prospěch odvětví cestovního ruchu z tohoto programu a zvýšit příjmy turistických zařízení, přičemž povzbuzuje každého v odvětví cestovního ruchu, včetně hotelů, letovisek, restaurací a cestovních kanceláří, aby se tohoto programu nadále účastnili. rozvíjet v příslušných oborech, Kromě neustálého zlepšování služeb cestovního ruchu.

READ  Flaglerova nezaměstnanost klesla po Covidu na minimum 3,8 %, protože v okrese je nejvyšší počet pracovních míst před pandemiíČlánek - ObrázekDr. Qaidi uvedl, že zahájení tohoto programu se shoduje s návratem odvětví cestovního ruchu k dobré výkonnosti po vypuknutí epidemie, přičemž zdůraznil úsilí Bahrajnského úřadu pro cestovní ruch v Bahrajnu pokračovat v poskytování řešení a pokročilých iniciativ zaměřených na otevření nových trhy a posílení pozice Bahrajnu jako preferované turistické destinace v regionu. Mapa světového cestovního ruchu.

Pan Ali Amrallah, generální ředitel společnosti „Visit Bahrain“, zdůraznil, že plány na posílení jejího úsilí přilákat více mezinárodních turistů do Bahrajnu a expandovat při otevírání různých nových trhů je skvělý způsob, jak podpořit cestovní ruch a bahrajnskou ekonomiku.

Dodal, že „Navštivte Bahrajn“ zahájením charterového letu z Ukrajiny, Itálie a České republiky vedle obnovení provozu charterových letů z Ruska a zdůraznil, že zvýšené úsilí ze strany BTEA je velkou podporou pro provozování těchto charterových letů. .

Pan Othman Mazouz, nejlepší manažer pro rozvoj podnikání v Bahrajnu, potvrdil, že všichni viděli, že úřad posílil své programy, akce a iniciativy mimo Bahrajn v kontextu své snahy přilákat více regionálních a mezinárodních turistů.

Již jsme viděli výsledky těchto snah, které podporují ukazatele obnovy sektoru po pandemii, a chceme držet krok s očekáváním úřadu a jsme plně připraveni přijmout v Bahrajnu více turistů, abychom jim poskytli výjimečný zážitek, který předčí jejich očekávání,“ řekl pan Mazouz.
You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.