Bruins vyhráli 17. v řadě nad Coyotes 2-1 – Boston News, Weather, Sports

GLENDAL, Arizona (AP) – Linus Olmark zblokoval 30 střel, David Pasternak si připsal asistence a Boston Bruins v pátek večer vítězstvím 2:1 rozšířili svou vítěznou sérii nad Arizona Coyotes na 17 v řadě.

Eric Howla a Charlie McAvoy dvakrát skórovali, aby pomohli Bostonu vzpamatovat se z dvoubrankového vedení po prohře s Coloradem.

„V O-zóně jsme měli neustálý tlak,“ řekl Hola. „Ne nutně tak těžké, jak bychom si přáli v první třetině. V průběhu zápasu jsme se zlepšovali. Nakonec jsme udělali dost, abychom získali dva body.“

Arizona si vedla mnohem lépe poté, co se zhroutila v poslední době po nevyrovnaných ztrátách s Pittsburghem a New York Rangers.

Scott Wedgwood byl silný při druhém startu ve 12 zápasech a dokončil 36 zákroků. Nick Schmaltz dovedl tým Arizony k odskočení prvního gólu Bostonu, když skóroval až na konci prvního poločasu.

Coyotes promarnili několik gólových šancí, zvláště pozdě, a stále jsme nehráli s Bostonem od roku 2010 v České republice. Celkově prohráli čtyřikrát v řadě.

„Je těžké proti nim zaútočit a to se nám dnes večer povedlo,“ řekl trenér Coyotes Andre Torini. „Je to něco, na co bychom měli být hrdí, ale nemáme se čím ukazovat.“

Boston ve svém posledním zápase nafoukl vedení 3:1 a ve středu prohrál 4:3 v prodloužení s lavinou poté, co vstřelil branku do konce 36 sekund.

Bruins se brzy dostali do dalšího vedení, když obránce Coyotes Anton Stralman nastřelil puk Pastrňákovi v levém kruhu. Pasternak rychle otočil k Hulovi, který z jamky překonal Wedgwooda.

Schmaltz vyrovnal koncem prvního poločasu, když po brejku Shanea Justesbeara překonal Olmarkovu stranu levého kruhu a nakrátko zmrazil brankáře Bostonu.

„Věděl jsem, že se chystají zavázat příliš mnoho,“ řekl Justeber. „Měl jsem dobrý záběr a myslel jsem si, že když napumpuji falešné obrázky, otevřou se další věci. Nikkiho jsem neviděl hned, ale když jsem prošel středem, uviděl jsem ho.“

READ  Nathan Bannick z Montany byl vybrán k účasti na mužském tenisovém turnaji NCAA | Bobcats

McAvoy vrátil Boston ke konci druhého poločasu, když skóroval z pravého kruhu střelou, kterou Wedgwood přes provoz neviděl.

Wedgwood udělal několik tvrdých varování, když tým Bostonu bojoval v přesilových hrách zády k sobě v polovině třetí směny, pak se zastavil střelou Hula do jamky na 4v4.

Olmark byl dobrý v posledních dvou minutách poté, co Arizona stáhla Wedgwooda, a provedl několik těžkých zásahů v provozu.

„Vítězství zápasů je na denní bázi zábavnější, cítím, že mám šanci vyhrát každý večer,“ řekl Olmark. „Neexistují žádné hry, ve kterých byste se cítil mimo. Kluci tam půjdou a budou hrát maximálně 60 minut celkem.“

MARCHANDŮV KOP

Centr Bruins Brad Marchand byl dotázán na vyhlídky, že bude několik let hrát v Arizoně v nové arizonské aréně s kapacitou 5000 míst a pokusil se vyhledat přítomnost Coyotes.

„Jediný způsob, jak nyní získat 5 000 fanoušků ve svých zápasech, je, když dají 4 500 fanoušků zdarma, mnoho se nezmění,“ napsal Marchand ve čtvrtek na Twitteru.

Zdá se, že fanouškům v Gila River Areně to nevadí a dokonce ani nevědí o Marchandových boxech. Většina z nich byla oblečená jako Bruins.

Poznámky

Schmaltz krátce zamířil do pokutového území za jednoduchý dvojitý pokutový kop na Antona Bladea. Videorecenze ukázala, že McAvoy udeřil holí Blidha, nikoli Schmaltze. … McAvoy a Antoine Roussel z Arizony byli posláni do pokutového území bojovat brzy ve třetí směně. Russell zakončil souboj velmi přesně na hlavičku McAvoye, ale kvůli hrubce měl mírný dvojnásobný pokutový kop. … Boston de Matt Grzelcyk je zpět poté, co vynechal dva zápasy se zraněním horní části těla. …… Bruins G Tuukka Rask den za dnem utrpěl zranění v dolní části těla.

další

READ  Nevyrovnanými výhrami nad Maďarskem Češi porazili Kanadu 5:1 ve smíšené čtyřhře

Boston: Hraje se v neděli v Dallasu.

Arizona: Sobota hostí Buffalo.

(Autorská práva (c) 2022 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován.)

Připojte se k našemu newsletteru a získejte nejnovější zprávy přímo do vaší schránky