Brotherly Daily Links: Al Ittihad zaútočil na DC United

Philadelphia Union News

Philadelphia Union střílí góly při výhře 7:0 nad DC United
Navzdory vysokému součtu gólů vstřelil Al Ittihad pouze tři góly: Mikael Ori a Alejandro Bedoya zaznamenali dvě double, zatímco Julian Carranza zaznamenal hattrick.

Útočný záložník z České republiky spojený s Philadelphia Union
Velkokanová nastřílela v minulé sezóně prvoligového Hradce Králové ve 35 zápasech ve všech soutěžích za prvoligový Hradec Králové 9 branek a 13 asistencí. Jeho hodnota je uvedena na 1,4 milionu dolarů a jeho smlouva je podle jeho profilu Transfermarkt do června 2023.

Zprávy MLS

Peníze v bance: Los Angeles 3, Los Angeles Galaxy 2
Když zazněl závěrečný hvizd, LAFC byl král Los Angeles, i když to bylo jen na víkend. Vítězství zajistilo nejen tři body, ale také chlubení se, protože LAFC upevnil svůj náskok v čele ligového pořadí.

Nárůst ve druhém poločase překonal Minnesota United Whitecaps
Minnesota United se ve druhém poločase objevila třemi góly během 17 minut a v pátek vyhrála 3:1 nad domácím Vancouverem Whitecaps.

Toronto FC získává Marca Anthonyho Kaye z Colorada Rapids
Aby získali svůj bývalý akademický produkt, Reds se vzdali Ralpha Prisa, až 1,05 milionu dolarů ve všeobecné alokaci (GAM), místa na seznamu mezinárodních hráčů 2023 a výběru v prvním kole MLS SuperDraft.

Atlanta United zapůjčila Tylera Wolffa do SK Beveren
Od roku 2020 s Atlantou odehrál 17 zápasů v prvním týmu.

San Jose Earthquakes dokončil prodej Francisco Calvo společnosti Konya Sport
Reprezentant Calvo hrál v Kostarice 74 zápasů, odehrál 13 zápasů s COEX a vstřelil dva góly. Během své kariéry v MLS hrál střední obránce 135krát, vstřelil 12 gólů a na dalších sedm nastřílel.