Británie a Česká republika se na mistrovství světa ve střelbě podepsaly se zlatem

Udržujte olympijské zprávy zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Už téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první webová stránka, která není umístěna za paywall, jsme zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech pro každého.

insidethegames.biz si vydobyl celosvětovou reputaci díky vynikajícím zprávám a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tento web důležitou součástí jejich každodenního života. Ping našeho bezplatného denního e-mailového upozornění, zasílaného 365 dní v roce v 6:30 britského času, přistane v jejich schránce stejně důvěrně jako jejich první šálek kávy.

I během nejhorší pandemie COVID-19 si insidethegames.biz udržel své vysoké standardy se všemi zprávami z celého světa na denní bázi. Byli jsme první publikací na světě, která se zabývala hrozbou koronaviru, které čelí olympijské hnutí, a poskytla bezkonkurenční pokrytí pandemie.

Když se svět začíná vynořovat z krize Covid, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním našeho nezávislého tisku. Vaše základní podpora znamená, že můžeme i nadále podrobně informovat o olympijském hnutí a událostech, které jej utvářejí. Znamená to, že naše webové stránky můžeme zpřístupnit všem. Minulý rok četlo games.biz téměř 25 milionů lidí, což z nás dělá největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světě sportu.

Každý příspěvek, velký nebo malý, nám pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v nadcházejícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v loňském roce velmi zaneprázdněn, když se týkal přeložených olympijských a paralympijských her v Tokiu, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše napjaté zdroje až na hranici možností.

READ  Zelenskyj děkuje České republice za podporu ukrajinské EU B ...

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně rušný nebo náročný. Měli jsme zimní olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam jsme vyslali tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Letní světovou univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a několik mistrovství světa. Navíc má Katar samozřejmě mistrovství světa ve fotbale.

Na rozdíl od mnoha jiných je InsightGames.biz k dispozici ke čtení všem, bez ohledu na to, kolik si může dovolit zaplatit. Děláme to proto, že věříme, že hra patří všem a každý může číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Jsme odhodláni sdílet informace s co největším počtem lidí, zatímco ostatní se snaží z informací mít finanční prospěch. Čím více lidí bude mít přehled o globálních událostech a pochopí jejich dopad, tím transparentnější budou sporty.

Podpora insidethegames.biz za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, podpořte nás pravidelnou částkou každý měsíc. Dík.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.