Brilla začíná pracovat v roce 2022

Clinton, paní (WLBT) – Obvyklé vlhké počasí v Mississippi v pátek ráno v květnu chvíli trvalo, než si na něj Matt Horth zvykl.

Koneckonců, nový trenér Mississippi Brilla přijel do Clintona ze svého domova v Bostonu ve státě Massachusetts teprve před dvěma dny, takže nebyl čas aklimatizovat se na počasí nebo dokonce na svůj nový tým.

„Byl to spěch, ale bylo to plné vzrušení,“ řekl Horth, který si s manželkou a dvěma dětmi vybral Mississippi za své letní sídlo. „Trochu jsme našli nohy, ale neslyšeli jsme nic jiného než dobré věci.“

Jednou z dobrých věcí, o kterých Horth slyšel, byl klub, který vedl. Tým Brilla, který v minulé sezóně vyšel z titulu Ligy Mid-South, je zpět, aby si toto tempo udržel. Úspěch v roce 2021 je jedním z hlavních důvodů, proč chce Horth, který je současně uměleckým ředitelem své alma mater na Gordon College, práci v Brelle.

Zatímco obrat USL League 2 je rok co rok běžný, soupiska Brilla 2022 již přináší vzácné jádro pěti hráčů z minulé sezóny.

„Je to zábava, protože je tu větší pohodlí, když víte, že tady kluci byli,“ řekl pravý obránce Clintonové Luke Bryant před svou třetí sezónou v Brille. „Než sem někteří kluci přijdou, zeptají se mě, co tady dělám, a já jim řeknu, kde jsou nejlepší restaurace a kina.“

Ale i když bude celé léto nějaké prostoje, většinu příštích dní stráví na Clintonově střední škole. První trénink byl trochu složitější, protože někteří hráči ještě nedorazili, zatímco někteří z těch, kteří tam byli, se poprvé setkali se svými novými spoluhráči.

S prvním zápasem Brilla v sezóně za pouhý týden měl Horth za úkol odlít narychlo sestavený kelímek a během pár dní z něj udělat soudržný fotbal.

READ  Czech Prima rozšiřuje nabídku VOD عرض

„Jak se muži učí navzájem jména, učí se také spoléhat jeden na druhého na hřišti.“ vysvětlil Horth. „Je to prostě skvělá příležitost potkat se se skupinou hráčů z celého světa a trénovat je. Dělá mě to lepším jako trenéra a díky tomu jsou tito hráči ještě lepší jako hráči.“

Horth popisuje svůj tým Brilla jako eklektický.

Z 28 hráčů je 11 mimo Spojené státy a mezi ně patří Argentina, Kolumbie, Česká republika, Anglie, Gruzie, Německo, Francie a Španělsko.

„Zatím se mi to líbilo,“ řekl francouzský útočník Frank Quinci o svém krátkém působení u Brely. „Je vzrušující poznat nové lidi, nové hráče. Beru si každý den jeden po druhém a uvidím, co přinese zítřek.“

Brilla zahajuje sezónu 2022 21. května, kdy přivítá Little Rock Rangers. Výkop je naplánován na 19:00 na Clinton High School v prvním ze sedmi domácích zápasů této sezóny. Vstupenky na jednu hru stojí 5 USD, zatímco balíčky permanentek začínají na 25 USD.

Chcete více novinek WLBT ve své doručené poště? klikněte zde Chcete-li se přihlásit k odběru našeho newsletteru.

Copyright 2022 WLBT. Všechna práva vyhrazena.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *