Brazilské příběhy byly špatné. To je horší

(Zpravodaj)
– The Adresy o Stav věcí V Brazílii to byl pochmurný měsíc. Nyní je to mnohem horší. The BBC Země v úterý v noci hlásila 2 841 úmrtí na COVID-19 za posledních 24 hodin, což ji považuje za „velký skok“ z předchozího maxima 2 286 z 10. března. Navrhuje, že se jednalo o největší kolaps nemocnic a zdravotnických služeb v historii Brazílie. “Více:

  • Ve středu bude v zemi jmenován jeho čtvrtý ministr zdravotnictví, brazilský kardiolog Marcelo Quiroga. Reuters Hlášení není uvedeno datum dodání.
  • Byl vyzván, aby posoudil možnost národního uzavření, ale v úterý se k tomu nepřiblížil, propagoval masky a mytí rukou, ale nevyvíjel sociální distancování.
  • Prezident Jair Bolsonaro byl otevřený o své averzi k uzavírání a AP Kiruga v úterý uvedl, že politika COVID-19, kterou bude provádět, „náleží Bolsonarově administrativě, nikoli ministrovi zdravotnictví“.
  • Agentura Reuters uvedla, že Quiroga zaujme pozici, kterou zastává Eduardo Pazuelo, aktivní armádní generál bez lékařského vzdělání, a je v ní od května, uvádí Associated Press. Ministři zdravotnictví před ním vydrželi jen krátkou dobu, zčásti proto, že by nepodpořili použití hydroxychlorochinu jako léčby koronaviru.
  • V Washington PostIshan Tharoor uvádí určité globální souvislosti: Brazílie je v USA celkovým počtem případů a úmrtí na druhém místě. Ale věci se zde zlepšují a zhoršují, zčásti kvůli šíření nakažlivější varianty P1 za poslední dva měsíce. Tharoor dodává, že používání testů na koronaviry, „klíč ke sledování a zastavení nárůstu případů“, zaznamenalo od prosince prudký pokles.
  • BBC uvedla, že jednotky intenzivní péče v Rio Grande do Sul jsou 100% plné a v pondělí tamní místní politik sdílel myšlenku ukazující jejich beznaděj. opatrovník Poradce Alberi Dias hlásí toto: „Máme tu spoustu podnikatelů, kteří vlastní vrtulníky a letadla … Nevím, jestli existuje kapalná verze alkoholového gelu, ale myslím, že postřik by byl dobrý nápad, protože virus je ve vzduchu … používají letadla. „Stříkat plodiny. Možná dobrý nápad, protože alkoholový gel nebolí.“
  • Pokud jde o míru zaočkovanosti v Brazílii, je nízká. Náš svět v datech Uvádí aktuální počet jednotlivých dávek na 100 lidí na 5,6 ve srovnání s 32,62 ve Spojených státech.
READ  NASA se obává, že Voyager 1 vysílá nesrozumitelný kód

(Přečtěte si více příběhů COVID-19.)

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *