Brazílie a Argentina opět vypadají jako uchazeči o mistrovství světa | zábava

Brazílie našla pevné základy ve středu zálohy v Lucase Paqueta a silného útočníka ve Vinicius Junior, aby uvolnila část tlaku na Neymara. Argentina udělala z Rodriga de Paula klíčového hráče, který ochrání Messiho a také dostane to nejlepší z křídelníka Lautara Martineze.

I s týmem plným záloh Brazílie v úterý na výšině La Paz porazila Bolívii 4:0.

„Pocit, který teď mám, je mír,“ řekl trenér Brazílie Tite.

Jednou z výhod, které má Tite oproti rivalovi Lionelu Scalonimu, je větší flexibilita v jeho týmu. Neymar hrál jako útočník, Paqueta jako hráč box-to-box s Philippem Coutinhem jako tvůrcem hry a našel dobré a mladé možnosti vpředu v Rafinhovi, Anthonym, Rodrygovi a Matthewsu Cunhovi.

Tite také viděl nedávný vzestup záložníka Bruna Guimarãese, který by mohl vyzvat Freda na místo v základní sestavě.

Argentina má na lavičce méně možností, ale v posledních 31 zápasech je neporažena. Také našel důvěryhodného brankáře v Emilianu Martinezovi a energického záložníka v Leandru Paredesovi, dalším hráči, který Messimu pomáhá hrát co nejlépe.

„Jihoamerická kvalifikace je velmi těžká a tento tým se přizpůsobil všemu,“ řekl Scaloni po remíze Argentiny s Ekvádorem 1:1.

READ  Washington FC je první profesionální sportovní tým, který přidal Grubhub na hřiště

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.