Brašnu lze rozšířit do České a Slovenské republiky

Slinger Bag oznámil své uvedení na český a slovenský trh prostřednictvím distribučního partnerství s pražskou společností RaketSport sro, profesionálním distributorem raketových sportů a aktivním elektronickým krejčím od roku 1997 a v současnosti řídí distribuci Tecnifibre, Pro Kennex a Victor.

Toto oznámení navazuje na nedávné dohody o distribuci Slinger Bag pro Austrálii, Nový Zéland, Indii, Japonsko, Spojené království, Irsko, Švýcarsko, Rusko a všechny čtyři skandinávské trhy s celkovým počtem téměř 50 trhů po celém světě.

Petra Jägerová, generální ředitelka RaketSport sro, uvedla: „Jsme velmi rádi, že se můžeme připojit k týmu tašek Slinger a jsme hrdí na to, že můžeme značku reprezentovat na českém i slovenském trhu. Specializujeme se na raketové sporty a taška Slinger Bag se perfektně hodí k ostatním značkám v našem „Kromě toho věříme, že inovace, jako je Slinger Bag, mohou pomoci zpřístupnit tenis hráčům všech úrovní a přispět k hledání nových šampionů. Těšíme se, že budeme stavět na úspěchu, kterého Slinger Bag dosáhl v celosvětové tenisové komunitě zde v naší trhy. “

Pokud jde o novou distribuční dohodu, řekl generální ředitel Slinger Bag Mike Balardi: „Tato nová dohoda je důležitá pro posílení stopy naší značky v celé Evropě a otevření nás v tradiční tenisové pevnosti. Tým RaketSport je stejně nadšený, jako my v potenciálu Slinger Bag rozšiřovat tenisovou účast na českých a slovenských územích a rádi s nimi spolupracujeme, protože naše značka stále významně roste po celém světě. “

Foto s laskavým svolením českých a slovenských chat

READ  Rostoucí útočník tučňáků Radim Zohorna zatím ukázal velký příslib

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.