Boston plánuje spustit vlastní aplikaci digitální očkovací karty

Vzhledem k tomu, že se v sobotu vydává povolení očkovací látky pro několik podniků v centru Bostonu, představitelé města se také připravují na spuštění vlastní aplikace digitální očkovací karty. Plán „B Together“ starostky Bostonu Michelle Wu vyžaduje, aby zákazníci a zaměstnanci prokázali očkování, aby mohli vstoupit do určitých vnitřních prostor, včetně vnitřních jídelen, barů, nočních klubů, fitness a zábavních center. Mnoho dotčených podniků již mělo na předních oknech vyvěšené požadované značky. Představitelé města říkají, že připravovaná aplikace „B Together“ umožní jednotlivcům ukládat záznamy o očkování pro sebe, děti nebo rodinné příslušníky. Očekává se, že obchody v aplikaci budou spuštěny v sobotu s podporou angličtiny, španělštiny a zjednodušené čínštiny. Další jazyky budou následovat. Tato aplikace je vytvořena podle newyorské aplikace „NYC COVID SAFE“ a byla vyvinuta s pomocí společnosti Qlarion se sídlem ve Virginii, uvedli úředníci. Představitelé Bostonu uvedli, že nová aplikace bude ukládat data pouze lokálně na zařízení uživatele a nebude sledovat polohu uživatelů ani sdílet data s jinými subjekty. Guvernér Charlie Baker v pondělí oznámil jiný systém digitálních očkovacích karet, který mohou očkovaní lidé v Massachusetts získat a stáhnout do svého smartphonu. Tento nástroj je postaven na standardu SMART Health Card, který již používá několik dalších států. Státní systém potvrzuje data jednotlivce proti Massachusettskému imunizačnímu informačnímu systému a generuje QR kód, který lze uložit a později naskenovat pomocí aplikace pro ověření. Podnikům a podnikům využívajícím státní systém se doporučuje, aby porovnaly naskenovaný kód návštěvníka s jinou formou identifikace. Představitelé Bostonu tvrdí, že společnosti nemusí ověřovat druhou formu identifikace. Kromě digitálních očkovacích průkazů dal Boston společnostem pokyn, aby akceptovaly fyzický průkaz, digitální obrázek očkovacího průkazu nebo obrázek jiného oficiálního očkovacího záznamu, a Brooklyn i Salem oznámily zásady pro požadavky na očkování podobné Bostonu. Baker vyjádřil svou nelibost s mandáty, ale řekl, že věří, že digitální karty jsou důležitým nástrojem.

READ  Reverend Pamela Conrad: Seznamte se s vědkyní Mars Rover, která je také knězem

Vzhledem k tomu, že se v sobotu vydává povolení očkovací látky pro několik podniků v centru Bostonu, představitelé města se také připravují na spuštění vlastní aplikace digitální očkovací karty.

Bostonská starostka Michelle Wub společně„Plán vyžaduje, aby zákazníci a zaměstnanci prokázali očkování, aby mohli vstoupit do určitých vnitřních prostor, včetně vnitřních jídelen, barů, nočních klubů, fitness a zábavních center.

Mnoho dotčených podniků již mělo na předních oknech vyvěšené požadované značky.

Představitelé města říkají, že připravovaná aplikace „B Together“ umožní jednotlivcům ukládat záznamy o očkování pro sebe, děti nebo rodinné příslušníky. Očekává se, že obchody v aplikaci budou spuštěny v sobotu s podporou angličtiny, španělštiny a zjednodušené čínštiny. Další jazyky budou následovat.

Aplikace je vytvořena podle vzoru aplikace „NYC COVID SAFE“ pro New York City a byla vyvinuta s pomocí Virginie GaléraŘekli úředníci.

Představitelé Bostonu uvedli, že nová aplikace bude ukládat data pouze lokálně na zařízení uživatele a nebude sledovat polohu uživatelů ani sdílet data s jinými subjekty.

v Pondělí, Guvernér Charlie Baker oznamuje jiný systém digitálních očkovacích karet Lidé, kteří byli očkováni v Massachusetts, jej mohou získat a stáhnout do svého smartphonu. Tento nástroj je založen na SMART zdravotní karta Standardní a je již používán v mnoha dalších zemích.

Státní systém potvrzuje data jednotlivce proti Massachusettskému imunizačnímu informačnímu systému a generuje QR kód, který lze uložit a později zkontrolovat pomocí ověřovací aplikace.

Podnikům a podnikům využívajícím státní systém se doporučuje, aby porovnaly naskenovaný kód návštěvníka s jinou formou identifikace.

Představitelé Bostonu tvrdí, že společnosti nemusí ověřovat druhou formu identifikace.

Kromě digitálních očkovacích průkazů dal Boston společnostem pokyn, aby akceptovaly fyzický průkaz, digitální fotografii očkovacího průkazu nebo obrázek jiného oficiálního očkovacího záznamu.

READ  NASA odhaluje, že program Artemis přistane první osobě barvy na Měsíci

Brooklyn A bezpečný Oba oznámili zásady požadavků na očkování podobné těm z Bostonu. Baker vyjádřil svou nelibost s mandáty, ale řekl, že věří, že digitální karty jsou důležitým nástrojem.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.