Bojovníci odpovídají UFC

Leon Edwards

Oblast mládeže na stranu

Začátkem tohoto roku se šampion welterové váhy UFC Leon Edwards spojil s OnSide, jednou z předních britských charitativních organizací pro mládež, aby vytvořili program mentoringu pro mládež ve třech lokalitách OnSide Youth Zone. Edwards spolu s místními policisty pomáhá trénovat děti ve smíšených bojových uměních jako součást iniciativy k prolomení bariér mezi dětmi a policií.

„Chceme jen dostat tyto děti z ulic, dostat je z trestné činnosti a jen jim říct, že s námi mohou mluvit, že nám mohou věřit, že se mohou přijít bavit,“ uvedl velitelský útvar Metropolitní policie.

Děti ve věku 12–16 let se mohou zúčastnit programu, který zahrnuje týdenní kurzy v malých skupinách po dobu 6 až 8 týdnů. Kurzy poskytnou dětem příležitost naučit se různé disciplíny bojových umění, včetně boxu, kickboxu, Muay Thai, wrestlingu, juda a jiu-jitsu.

„Na konci dne bojuješ, ale všechno je to láska,“ řekl Edwards. „Jsme tu, abychom se postarali o naši rodinu a jen abychom to vrátili.“

Pro více informací o partnerství UFC a Leona Edwardse s OnSide navštivte https://www.ufc.com/news/ufc-and-onside-launch-youth-mentoring-program-in-united-kingdom

READ  Španělsko slaví vzestup Gaviho "Vulcano" před mistrovstvím světa ve fotbale

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *