Bobby se prosadil, protože spojenci dodávali do České republiky 80K vakcín – Politico

Maďarsko se připojilo k Rakousku a Slovinsku ve slibu poskytnout vakcíny pro Českou republiku po obvinění, že předseda vlády Andrzej Babik obětoval v bruselském sporu 70 000 dávek.

V sobotu se blízká hlavní města zavázala poslat do České republiky 80 000 vakcín. Tyto dary poskytují možnou politickou úlevu pro Bobbyho, který několik měsíců před volbami hořel na podporu rakouské války, která měla změnit systém sdílení EU na úkor českých občanů.

Maďarský ministr zahraničí Patter Sijjarde oznámil, že v první polovině května podá České republice dávku 40 000. Facebook sobota, Chopí se příležitosti využít strategii Evropské komise pro nákup vakcín. Tento slib následuje sliby 30 000 dávka z Rakouska A 10 000 ze Slovinska Pátek.

Minulý týden země EU odmítly pokus rakouského prezidenta Sebastiana Kurze změnit populační vzorec distribuce společně zakoupené vakcíny, což by Rakousku pomohlo zajistit vyšší dávky. Místo toho se často drží proformule, zatímco odkládají hrnec a posílají další výstřely do zvláště těžce zasažených zemí.

Česká republika je jednou z mála zemí, která má další problémy. Bobic se však odmítl zúčastnit spolu se slovinským premiérem Janezem Janií a Kurzem a dal dalších 70 000 výstřelů.

Bobik podpořil toto rozhodnutí jako nezbytnou oběť postavit se proti nespravedlivé organizaci Evropské unie. Sobota, řekl Úspěšně tweetováno Česká republika nyní musela zaplatit o 10 000 více, než obdržela prostřednictvím systému EU.

READ  České jméno pro Euro 2020 poté, co prohrál Codella odvolání Satalek | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *