Blizzard nabízí bezplatnou změnu BattleTag na oslavu nového jména Cassidy v Overwatch

Podobně jako jedna z nejslavnějších postav Blizzardu mohou hráči také chtít změnit svá jména v různých světech Blizzardu. Všichni hráči budou mít nyní možnost to udělat zdarma – ale pouze jednou.

připomenout Všimněte si a sledujteRezidentní kovboj Získejte novou identituBlizzard nabízí všem uživatelům Battle.net možnost bezplatně změnit svůj BattleTag. Mezi dneškem a 5. listopadem budou moci všichni hráči, kteří v současné době nemají na svém účtu uloženou bezplatnou změnu jména, požádat o jedno prostřednictvím Služba žádosti o změnu názvu Blizzard.

Poté, co hráči použijí bezplatnou změnu BattleTag, budou všechny následující změny stát 10 $. Pokud po změně jména hráči nepoužijí volné jméno, které obdrží při vytváření svého účtu, neobdrží další účet. Blizzard na svých fórech uvádí, že dokončení těchto aplikací může trvat až čtyři týdny a požadovaná jména musí splňovat pokyny pro pojmenování společnosti Blizzard, jinak budou zamítnuta.

BattleTags je způsob, jakým se hráči mohou vyjádřit v různých hrách Blizzard, včetně Všimněte si a sledujteA krbová kamna, A svět plechovek. Ačkoli některé z těchto titulů mohou vyžadovat, aby si hráči vytvořili názvy ve hře, BattleTags jim umožňují spojit se a hrát s přáteli a poskytnout jim přístup k chatům, komunitám a skupinám prostřednictvím přehrávače a mobilní aplikace Battle.net.

Blizzard dnes dříve oznámil nový oficiální název pro Všimněte si a sledujteZnámí kovbojové, kteří stíhají případy související s bývalým zaměstnancem Blizzardu, po kterém je postava pojmenována. Nyní bude známý jako Cole Cassidy, a to se ve hře projeví od 26. října.

READ  Walmart uvádí 30TB přenosný SSD za 39 $. Je to samozřejmě podvod

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *