Big Lots v Biddefordu, Maine, aby to natrvalo zavřel

v mnoha komunitách SZOJedním z nejlepších obchodů s velkými krabicemi pro hledání výhodných nabídek je Big Lots. Národní řetězec je jako menší verze Walmartu, který nabízí širokou škálu položek za nízké ceny. Ale pro lidi Bedford, Mainejejich velké pozemky budou brzy pryč, protože obchod je nastaven na trvalé uzavření.

Sdílel na Facebooku Heather Neault, nápisy, kterých si nakupující všimli o víkendu, nebyly pozůstatkem aprílového žertu. Big Lots v Biddeford se trvale zavírá, jakmile jsou zásoby zlikvidovány. Několik komentářů na Facebooku se divilo, proč je obchod obecně tak zaneprázdněn. Odpověď na to je poněkud nejasná.

Podle Portland Press Herald, nákupní centrum, které před lety nazvali Big Lots, je plánováno na přestavbu. Díky blízkosti dálnice v kombinaci s revitalizací Biddefordu vypadá nákupní centrum Five Points zastarale. Vývojáři navrhli plán proměnit nákupní centrum v „živou, akční, divadelní“ velmoc.

Podobně jako u mnoha projektů v Portlandu bude prostor přepracován na komerční jednotky v přízemí, byty v horních patrech a také zábavní centrum pro lidi. Projekt byl navržen před dvěma lety a způsobil, že společnosti, které obsadily pět bodů, se cítily neklidně. All Day Breakfast se minulý rok přestěhovali z nákupního centra, než čelili tvrdším rozhodnutím.

Všech pět zbývajících poboček Big Lots v Portlandu, Farmingtonu, Brunswicku, Augustě a Auburnu zůstane otevřených. Pokud jde o zbývající podniky v Obchodním centru Five Points, jejich budoucnost zůstává nejistá.


20 Skvělý Biddefordský „gurmánský“ zážitek

Časopis Jídlo a víno Bedford ve státě Maine je nazýván jedním z příštích amerických „gurmánských“ měst. Myslíme si, že už tam může být. Podívejte se na některé z nejlepších „gurmánských“ zážitků, které město může nabídnout.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *