Bidenova zpráva dnes: Prezident kritizuje Matta Gatese za kritiku Ukrajiny a zároveň vychvaluje nové ruské sankce

Bidenova zpráva dnes: Prezident kritizuje Matta Gatese za kritiku Ukrajiny a zároveň vychvaluje nové ruské sankce

Obama po jeho návratu do Bílého domu vtipně nazývá Bidena „viceprezidentem“.

V provokativním projevu na Severoamerické stavební odborové konferenci prezident Joe Biden zavedl nové sankce proti Rusku a aniž by ho jmenoval, zesměšnil poslance Matta Gatese za jeho výslech ministra obrany Lloyda Austina.

Prezident sklidil velký potlesk za své komentáře k ekonomice, pracovním místům a odborům a také dostal trest za postoj Amazonu k regulaci pracovišť a jeho předchůdce k daním (také nejmenován). Biden zakončil svůj projev oznámením investice 20 miliard dolarů do veřejné dopravy – největší investice v historii USA.

Dříve byli republikáni a konzervativní komentátoři odsouzeni za zveřejnění zavádějících upravených klipů, které tvrdily, že ukazují, že prezident byl hanlivě ignorován ve prospěch Baracka Obamy na včerejší akci v Bílém domě.

Pan Obama přednesl svůj první veřejný projev ve výkonném paláci od svého odchodu z úřadu – oslavu zákona o cenově dostupné péči, známého také jako Obamacare. Biden oznámil změny v programu zdravotní péče, díky nimž by mohlo být pokryto až 200 000 nepojištěných Američanů.

Na žádost o radu pro demokraty, kteří se obávají letošních voleb v polovině volebního období, Obama řekl, že mají příběh, který mohou vyprávět, „jen ho musí říct“.

1649300420

Amazon, tady jsme

další Amazonka úspěšných pracovníků Unijní volby v New Yorkucož je vůbec první americká unie v rámci technologického a maloobchodního gigantu, President Joe Biden Byla zdůrazněna opatření na ochranu práce, aby bylo „zajištěno, že volba vstoupit do odborů je pouze pro pracovníky“.

„Mimochodem: Amazon, tady to je,“ řekl v poznámkách na legislativní konferenci Severoamerického stavebního odborového svazu 6. dubna.

V místnosti propukl jásot, jak na to členové Kongresu naléhali schválit profesní právopozastavené opatření, které by rozšířilo ochranu pracovníků související s právy zaměstnanců organizovat se a kolektivní vyjednávání na pracovišti.

1649297720

ICYMI: Biden přísahá, že bude Rusku „eskalovat bolest“.

Americký prezident Joe Biden ve středu slíbil, že „zmírní bolest“ ruského prezidenta Vladimira Putina novým balíčkem sankcí zaměřených na „podstatnou eskalaci“ „finančního šoku“, který byl uvalen na Moskvu poté, co Putin nařídil nevyprovokovanou invazi. Ruska v únoru.

Podle vysokého představitele administrativy, který informoval reportéry o nedávných akcích proti Putinovi a jeho vládě, Biden podepíše exekutivní příkaz, který přidá Putinovy ​​dvě dospělé dcery – Marii a Kateřinu – a také manželku a děti ministra zahraničí Sergeje Lavrova. A členové Rady bezpečnosti Ruska jsou na seznamu představitelů, kteří v důsledku invaze čelili osobním sankcím.

Uvalilo by také „úplné zákazy sankcí“ na Sberbank – největší ruskou finanční instituci – a největší ruskou soukromou banku Alpha Bank a zakázalo by jakékoli nové americké investice v Rusku.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 03:15

1649295020

Republikánští zákonodárci z Ohia představili návrh zákona „Don’t Say Gay“, který se zaměřuje i na lekce ras

Republikánští zákonodárci v Ohio Zavedli to, co odpůrci nazývali legislativou „Neříkej jako já“, odrážející a Florida Zákon, který kritici varují, bude mít mrazivý účinek LGBT+ Studenti, učitelé a jejich rodiny.

Návrh zákona jde ještě dále a zahrnuje školské zákazy proti „inherentně rozdělujícím nebo rasistickým konceptům“ včetně „teorií kritické rasy“ a také „rozmanitosti, rovnosti a inkluzivních výsledků učení“, včetně iniciativ profesního rozvoje pro učitele a zaměstnance školy.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 02:30

1649292320

Soudce poprvé výslovně osvobozuje podezřelého z výtržnictví 6. ledna

Soudce vydal první osvobozující rozsudek nad obžalovaným z nepokojů ze 6. ledna poté, co jeden federální dodavatel obrany tvrdil, že policie Mával na něj Budova Kapitolu USA.

Graeme Massey nám vypráví příběh.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 01:45

1649289620

Zpráva: FBI má stovky jmen podezřelých z nepokojů v Kapitolu, ale ministerstvo spravedlnosti potřebuje více právníků

The Ministerstvo spravedlnosti USA Už více než rok je zaneprázdněn sledováním a stíháním těch, kteří se na tom podíleli Kapitolské nepokojeNyní však čelí bezprecedentnímu problému; Nemá dost právníci provádět zkoušky.

Zprávy NBC Zprávy uvádějí, že více než 775 příznivců Donald Trump Ti, kteří zaútočili na Capitol 6. ledna, byli zatčeni. Více než 225 lidí se k dnešnímu dni přiznalo a dva byli odsouzeni během soudního procesu. Více než 50 lidí bylo odsouzeno k trestu odnětí svobody.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 01:00

1649287760

„Merfy zamořený Tom Cotton“ a „fašismus“ Republikánské strany roztrhaly křeslo demokratů

Šéf Demokratické strany přešel do ofenzivy a řekl voličům, že přijetí „podvodu, strachu a fašismu“ ze strany Republikánské strany by nemělo být odměněno návratem k moci ve Washingtonu.

Prezident DNC ​​Jimmy Harrison Učinil poznámky během vystoupení na MSNBC ranní atmosférus přihlédnutím k cílům Republikánské strany Tom Cotton Z Arkansasu jeho kritika kandidáta na Nejvyšší soud Ketanji Brown Jackson Bylo široce kritizováno jako levné a založené na záměrném nesprávném čtení její předchozí práce.

John Bowden má příběh z Washingtonu, DC.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 00:29

1649286703

Sněmovna hlasuje o svolání Trumpových asistentů Petera Navarra a Dana Scavina v pohrdání Kongresem

Sněmovna reprezentantů hlasovala poměrem 220 ku 203, aby postoupila další dva bývalé spolupracovníky Bílého domu, aby stanuli před soudem v trestním pohrdání Kongresem za to, že se vzpírali předvoláním k předvolání k předkládání dokumentů a poskytnutí důkazů před užším výborem vyšetřujícím povstání ze 6. ledna.

Pouze dva republikáni – členové užšího výboru Liz Cheney z Wyomingu a Adam Kinzinger z Illinois – se ve středu připojili k 218 demokratům, aby souhlasili s rozhodnutím zadržet bývalého zástupce náčelníka štábu Bílého domu Daniela Scavina a bývalého ředitele National Trade Board. Peter Navarro v pohrdání a stíhání je za to, že odmítli vyhovět předvoláním vydaným v rámci vyšetřování devítičlenného panelu ohledně nejhoršího útoku na Kapitol USA od doby, kdy generálmajor Robert Ross nařídil britským silám jej v roce 1814 zapálit.

READ  Putin nařizuje odvetné sankce proti Západu – Kremlu

Andrew Feinberg a Eric Garcia hlásí z Washingtonu, DC.

Oliver O’Connell7. dubna 2022 00:11

1649284220

GOP se připravuje zacílit na Huntera Bidena s kongresovým vyšetřováním

republikáni Zajímají se o soudní spory Lovec BidenZahraniční obchodní jednání prostřednictvím Kongresového vyšetřovacího autorizačního úřadu, pokud Republikánská strana znovu získá kontrolu nad jednou nebo oběma komorami Kongresu později v tomto roce.

Republikánský kongresman připravující se na předsednictví Dozorčí výbor sněmovnykterá má široké pravomoci vyšetřovat vládní záležitosti, Sdělit Politico V nedávném rozhovoru řekl, že jeho výbor dokončí zahraniční obchodní jednání Huntera Bidena, pokud bude příští rok předsedou vlivnému výboru.

„Dozorčí výbor Sněmovny bude nad Hunterem Bidenem,“ řekl zástupce James Comer.

Oliver O’Connell6. dubna 2022, 23:30

1649282420

AOC si je jistá, že imigrační ustanovení GOP nebudou v návrhu zákona o pomoci COVID

nezávislýEric Garcia z prezidenta hovořil s paní Ocasio-Cortezovou v Kapitolu USA.

Oliver O’Connell6. dubna 2022 23:00

1649281460

Bílý dům: Spojené státy čelí každý rok až 2 bilionům dolarů na účtech v důsledku klimatické krize do roku 2100

Žádná akce klimatická krize A vzdát se zhoršení spirály lesní požáryA vlny vederPodle nové federální analýzy by silné záplavy a bouře mohly do konce století zanechat federální vládě roční účet ve výši 2 bilionů dolarů.

Louise Boyle, korespondent pro klima, zprávy pro nezávislý.

Oliver O’Connell6. dubna 2022 22:44

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *