Biden říká, že nošení masek je „dobrá politika“, i když jsou očkováni

Prezident Biden Obhajoval masku uvnitř, i když jsou kolem všichni ostatní Očkovat Pátek a dodal, že „je to stále dobrá politika“.

„Vyšel jsi na jeviště s maskou. Proč by ses rozhodl masku nosit často, když jsi očkován a jsi blízko jiných očkovaných lidí?“ Během briefingu se prezidentův reportér zeptal na počty dubnových pracovních míst.

„Protože se o tebe bojím,“ řekl Biden sarkasticky. „Ne, je to vtip.“

„Když jsme uvnitř, politika nošení masky je stále dobrá,“ dodal Biden.

Biden říká, že pro osoby s úplným očkováním neexistují žádné vnější masky

„Problém je v tom, že se z této fáze často odvracím, jak jsem si všiml, zapomněl jsem si znovu nosit masku, protože jsem zvyklý ji nenosit venku,“ dodal.

Na konci dubna aktualizovala Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) své pokyny, aby řekla, že lidé, kteří byli plně očkováni, si mohou masky sundat venku, kromě případů, kdy jsou na přeplněných místech.

I když se očkovaní lidé scházejí s přáteli v parku nebo se procházejí, nemusí nosit masku, agentura uvedla, že riziko venkovního přenosu viru je „extrémně nízké“.

Biden děkuje konzervativcům jako McConnell za prosazování vakcín

Aktualizace rovněž vyjasnila, že plně naočkovaní pracovníci již nemusí po expozici omezovat svou práci, pokud se u nich neobjeví příznaky.

Tým koronavirů v Bílém domě v pátek oznámil, že 110 milionů Američanů bylo plně očkováno a 150 milionů dostalo alespoň jednu dávku. 70% Američanů starších 65 let je plně očkováno.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Průměrný počet případů koronaviru po dobu sedmi dnů se snížil o 13% oproti minulému týdnu a o 81,6% od maxima 8. ledna. V uplynulý den zemřelo na Covid-19 656 Američanů.

READ  Obrovský létající brouk nalezený v budově Wal-Martu se ukáže jako jurský nález

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *