Bianca Andreescuová prohrává v semifinále Philippe Island Cupu

Kanaďanka Bianca Andreescuová vyřadila Phillip Island Cup poté, co ve čtvrtek v australském Melbourne prohrála v semifinále.

Semeno číslo 2 z Mississaugy v Ontariu kleslo v pátek o 6-7 (9), 6-2, 7-5 proti 13. semenu Marie Božkové z České republiky.

Božková, která vedla 1: 2 proti Andreescuovi, bude ve finále turnaje WTA 250 čelit nenasazené Rusce Darii Kasatkinové.

V druhém semifinálovém zápase Kasatkina porazila osmého Američana Daniela Collinse 6: 2, 6: 7 (6), 6: 1.

Sledovat | Andreescu svržen Mary Bozkovou v poháru Philip Island:

Marie Božková z České republiky porazila v semifinále Philip Island Cupu Bianca Andreescu z Mississaugy v Ontariu 7: 6 (9), 6: 2, 7: 5. 3:05

Andreescu, který vyhrál US Open v roce 2019, je nyní 4: 2 v roce 2021 poté, co dokončil 15 měsíců zmeškaného turné na současném Australian Open.

Dvacetiletý Andreescu vstoupil do nového turnaje WTA pro nejlepší poražené na Australian Open poté, co minulý týden vypadl ve druhém kole grandslamového turnaje.

Na devíti světových pozicích se Andreescu rozloučil v prvním kole poháru Philip Island. Ve druhém kole pak porazila 85. semestru Madison Pringleovou, 83. semifinále Zarinu Diasovou v 16. kole a světovou 74. Irinu Camelia-Peugeotovou ve čtvrtfinále.

Očekává se, že Andreescu se v pondělí aktualizuje žebříček WTA Tour na číslo 8. Je plánováno zůstat v Austrálii a příští týden hrát za Adelaide International.

READ  China Sports Weekly (9.25-10.1) – Xinhua

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *