Bezplatné tréninkové kempy, které pomohou malým podnikům zotavit se po covidu

Enterprise Nation a Amazon spustily novou kampaň, která má pomoci malým podnikům stát se odolnějšími a zaměřit se na postpandemickou obnovu. Akce jsou navrženy tak, aby pomohly podnikatelům budovat odolné podniky, získávat finanční prostředky a uspět v digitální ekonomice v roce 2022.

Bezplatné bootcampy probíhají během měsíců března a dubna. První dvě akce se zaměřují na některé z výzev, kterým čelí podniky založené ženami, přičemž akce v dubnu a květnu poskytují rady podnikům, které chtějí prozkoumat vyskakovací a fyzické maloobchodní příležitosti. Budete mít příležitost vyslechnout řadu odborných hostů na témata, jako je způsob myšlení, získávání kapitálu, přímý maloobchod, prodej na Amazonu, maximalizace vyskakovacích ploch, vizuální marketing, čárové kódy a analýza dat. Tréninkové kempy budou kombinací online a osobních akcí.

Nejnovější zpráva Global Entrepreneurship Monitor o startupech zjistila, že 12,6 procent populace v produktivním věku ve Spojeném království bylo v prvních třech měsících zahájení podnikání, což je rekordní počet od začátku zprávy v 90. letech. Výzkum společnosti Amazon v roce 2021 ukázal, že 81 % malých a středních podniků ve Spojeném království v posledních 12 měsících investovalo do digitálních dovedností, ale tři ze čtyř (78 %) uvedly, že by ocenily bezplatné školení a dovednosti potřebné k jejich podpoře. jejich růst.

„Budování digitálních dovedností může vést k lepším výkonům podniků a od mnoha účastníků Amazon Small Business Accelerator jsme slyšeli, že chtějí více školení zejména v oblasti odolnosti,“ řekl Doaa Bashir, ředitel Small Business Empowerment UK.

Paul Scully, ministr pro malé podniky, řekl: „Každý, kdo provozuje malý podnik, ví, že odolnost je zásadním nástrojem pro udržení dlouhodobého úspěchu a síly. Je skvělé vidět tuto iniciativu, která, jak doufám, přinese povzbuzení podnikatelům napříč Spojené království spolu s vládními podpůrnými programy, jako je Help to Grow a Start Up Loans.“

READ  Neporazená česká dvojice si získala titul

Emma Jones, zakladatelka Small Business Network a poskytovatel podpory podnikání Enterprise Nation, řekla: „Nyní vidíme, jak se po pandemii otevírá podnikání a vidíme prudký nárůst zájmu malých podniků, které vidí hodnotu testování. a demonstrují své produkty na Main Street. Mnozí úspěšně zahájili digitální prodej, ale oni nyní hledají způsoby, jak se setkat se svými zákazníky, přilákat nové publikum, předvést prodejcům a otestovat nové produkty. Očekáváme, že budeme vícekanálový maloobchod, kde podniky prodávají na svých vlastních webových stránkách, napříč globálními platformami, prostřednictvím prodejců a krátkodobých obchodů na hlavních ulicích, Obrovský trend v roce 2022. Tím, že se naučí nové dovednosti a rozšíří svůj přístup, dodají odolnost v dlouhodobém horizontu.“

Bootcampy jsou rozšířením Amazon Small Business Accelerator, hlavního podpůrného balíčku od Amazonu a Enterprise Nation, který pomohl více než 400 000 malým podnikům a začínajícím firmám po celé Velké Británii. Byl spuštěn v červenci 2020 jako rychlá reakce na COVID-19 a dopad ekonomické odstávky na malé podniky.

Amazon Small Business Accelerator Bootcamps 2022

30. března – Nadace žen Fire-Side Chat a vytváření sítí: Budování odolnosti podnikání

14. dubna – Stát se úspěšným internetovým prodejcem

12. května – Pomáháme zvládnout fyzický maloobchod

26. května – Další kroky k tomu, abyste se stali odolnou společností

Vstupenky najdete zde: enterprisenation.com/bootcamps

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.