Bezdrátová náhlavní souprava pro Xbox: Nová náhlavní souprava společnosti Microsoft byla uvedena na trh 16. března za 99 $

Společnost Microsoft uvádí příští měsíc novou bezdrátovou náhlavní soupravu pro Xbox na 99 USD. Je to první bezdrátová náhlavní souprava pro Xbox od dnů Xbox 360 a je navržena pro připojení ke konzolím Xbox One, Xbox Series X / S, počítačům a mobilním zařízením přes Bluetooth.

Návrh bezdrátových sluchátek Xbox optimalizuje téměř všechny aspekty základních sluchátek Xbox One Stereo a Wired Chat, která jsou v současné době k dispozici. Společnost Microsoft stavila na spolupráci se sluchátky Surface Headphones, aby přidala podobná rotující sluchátka, která vám umožní upravit hlasitost a vyvážení her / hlasových chatů.

Nová bezdrátová náhlavní souprava společnosti Microsoft pro Xbox.
Foto: Microsoft

Tato nová bezdrátová náhlavní souprava pro Xbox je také navržena tak, aby odpovídala novému designu Xbox Series X / S, s lehkým rámem, ve kterém jsou umístěny velké kožené náušníky a nastavitelnou polstrovanou čelenkou. Bude také podporovat prostorový zvuk Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone: X.

Společnost Microsoft také vylepšila kvalitu mikrofonu a pamatovala na skupinové chaty. Tato nová sluchátka mají mikrofony s duální konfigurací a zvukovou izolaci, která pomáhá izolovat hluk pozadí. Náhlavní soupravu můžete také spárovat s telefonem a Xboxem současně, což vám umožní poslouchat zvuk nebo hovory z telefonu při hraní her.

Přizpůsobení bezdrátových sluchátek Xbox.
Foto: Microsoft

Bezdrátová náhlavní souprava Xbox vydrží na baterii až 15 hodin a 30minutové nabíjení vám umožní hrát přibližně čtyři hodiny. Plné nabití bude trvat asi tři hodiny. Společnost Microsoft také aktualizuje aplikaci Příslušenství pro Xbox, aby zahrnovala ovládání ekvalizéru, zvýraznění basů, citlivost automatického ztlumení, monitorování mikrofonu a jas světla ztlumení mikrofonu.

Nový bezdrátový headset Xbox bude celosvětově dostupný od 16. března za cenu 99 USD. Můžeš Předobjednejte si náhlavní soupravu ještě dnes v Microsoft Storu A další maloobchodníci.

READ  Verzi PS Plus Final Fantasy VII Remake lze od středy zdarma upgradovat na verzi PS5

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *