Beta verze iOS 16.3 se nyní otevírá vývojářům, zde je zatím to, co je nového

Beta verze iOS 16.3 se nyní otevírá vývojářům, zde je zatím to, co je nového

vzdálenost krátká mezera V letošní prázdninové sezóně Apple znovu spustil testovací beta cyklus. Počínaje dnešním odpolednem bude iOS 16.3 beta k dispozici vývojářům spolu s iPadOS 16.3 beta 2 a dalšími. Úplné podrobnosti o těchto aktualizacích naleznete níže.

iOS 16.3 beta 2 byla vydána dnes

iOS 16.3 beta 2 bude dnes k dispozici pro registrované vývojáře beta testery. Po zavedení bezdrátové aktualizace ji budete moci nainstalovat tak, že přejdete do aplikace Nastavení, vyberete Obecné a poté Aktualizace softwaru. Apple zatím neuvolnil druhou beta verzi iOS 16.3 pro veřejné beta testery, ale očekáváme, že se tak stane někdy tento týden.

Kromě beta verze iOS 16.3 Apple také beta testuje následující aktualizace pro své další platformy:

  • iPadOS 16.3 beta 2
  • watchOS 9.3 beta 2
  • macOS 13.2 Beta 2
  • tvOS 16.3 beta 2

Bloomberg Mark Gorman zmíněno Apple se pro tyto aktualizace zaměřuje na datum vydání někdy v únoru nebo začátkem března.

Co je nového v iOS 16.3?

První beta verze iOS 16.3 byla vydána zhruba před měsícem. Aktualizace zatím neobsahuje mnoho nových funkcí nebo změn. Jednou z nových funkcí, které aktualizace přináší, je Možnost používat fyzické bezpečnostní klíče k ochraně Apple ID. To znamená, že budete mít fyzické zařízení, které můžete pro svůj účet nastavit jako ověřování na 2. vrstvě.

iOS 16.3 také obsahuje nový návod, který uživatelům ukáže Jak využít výhod funkcí Handoff mezi iPhonem a HomePodem.

Všimli jste si nějakých změn v dnešním vydání iOS 16.3 beta 2 nebo iPadOS 16.3 beta 2? Dejte nám vědět v komentářích níže nebo na Cvrlikání @9to5Mac.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  Live A Live přijde na PC přes Steam a PlayStation v dubnu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *