Berlinale Pic Nobody’s Champion Shot in North America by Strand

Strand Releasing získal všechna severoamerická práva k filmu Alaina Giroudyho „Nobody’s Hero“, který režíruje Films du Losange a má světovou premiéru na filmovém festivalu v Berlíně.

Film, který otevřel sekci Berlinale Panorama v Clermont-Ferrand, se točí kolem Frederica, 35letého muže, který se zamiluje do ženatého prostitutky.

„Nobody’s Hero“ je třetí spoluprací mezi Strandem a Guiraudie, která začala úspěšným filmem „Stranger By The Lake“, po němž následoval soutěžní titul v Cannes „Staying Vertical“.

řekl John Gerans ze Strand Releasing, který vyjednal dohodu s Alice Lesort pro Films de Los Angeles. Guiraudie se dříve podílel na projektu 30th Anniversary Strand Releasing, který debutoval v Muzeu moderního umění.

Films du Losange distribuovalo film ve Francii a nyní jej prodalo do Španělska, Portugalska (Filmin), Brazílie (Pandora Films), Polska (Aurora Films), Řecka (Weird Wave), Baltu (Estinfilm), Belgie (Cinema Galeries) a Česká republika (Film Europe). Německy mluvící regiony, Tchaj-wan a Švýcarsko jsou v pokročilých jednáních.

Strand Releasing nedávno získal „Peter Von Kant“ od Francoise Ozona, který měl premiéru v soutěži, na zahajovacím večeru Berlinale, a také „The Line“ Ursuly Mayer, který také soutěžil na festivalu.

Značka, která sídlí v Los Angeles a je vedena Geransem a Marcusem Ho, plánuje promítat „Nikdo není hrdina“ na festivalech po celých Spojených státech, než film vyjde na podzim.

Nadcházející seznam Strand Relaying zahrnuje skladby „Irradiated“ od Rithy Banh, „Saturday Fiction“ Lu Yi a „Portrait of a Girl“ Kirilla Serebnikova od Kirilla Serebnikova.

READ  Tommy Welch porazí Jerryho Svashinu v prvním kole, protože britský šampion v těžké váze vytvořil neporažený rekord | boxerské novinky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.