Belgie porazila 8, předstihla Bělorusko a Wales porazil Českou republiku | Buffalo Sports

Levin, Belgie (AFP) – Belgie zaznamenala v úterním kvalifikaci na mistrovství světa drtivé vítězství nad Běloruskem 8: 0, zatímco Wales si zajistil první body při výhře 1: 0 nad Českou republikou.

V dominantní výhře Belgie skórovalo šest různých hráčů, čímž se rozdíl gólu pro nejvýše postavenou Belgii zvýšil na +10 po třech zápasech ve skupině E. Hans Vanaken a Leandro Trussard skončili po dvou brankách, přičemž Michy Batshuayi, Jeremy Ducu a Dennis Jasný. Christian Benteke skóroval také.

To dokazuje hloubka talentu, kterou má trenér Roberto Martinez k dispozici mimo obvyklé belgické hráče v útoku. Romelu Lukaku a Kevin De Bruyne byli nevyužitými náhradníky poté, co se v sobotu setkali, aby zachránili remízu s Českou republikou, zatímco Eden Hazard byl zraněn.

READ  Zpráva ATP: Federico Correa zvítězil v Cordobě překvapivě | Sportovní

Vyrovnal dosud největší vítězství v evropské kvalifikaci na mistrovství světa 2022 – protože v neděli Dánsko porazilo Moldavsko 8: 0 – a bylo o jediný gól za rekordním vítězným rozpětím Belgie. Belgičané vyhráli devět gólů čtyřikrát, naposledy vítězstvím 9: 0 nad San Marinem v roce 2019.

Česká republika měla šanci držet krok s Belgií se sedmi body, ale ztratila domov daleko od Walesu. Oba týmy ukončily zápas s deseti hráči po každém vyslání hráče.

Zápas byl bezgólový, dokud Gareth Bale v 82. minutě nepřekonal Daniela Jamese, aby skóroval hlavou.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *