Bel Amarillo Assembly Center hostí generála Ale Obadu, šéfa obrany České republiky | KMR

Zdroj: Tylen Wells

Vyslán:

Aktualizováno:

Amarillo, Texas (KMR / KCIT) – Představitelé střediska Bel Amarillo Assembly Center se ve čtvrtek na klíčovém jednání setkali s náčelníkem Generálního štábu České republiky (COD) generálem Ale Obadou a zástupci české výrobní linky letadel H-1.

Podle Bella dokončili další krok ve výrobě vrtulníků AH-1Z a UH-1Y pro mezinárodní zákazníky. Bell AH-1Z a UH-1Y nabízejí pokročilé funkce pro bezpečnostní úkoly a snižují údržbu a sledování provozu díky jejich 85% shodě.

„Hostování generála Obady v našem Amarillo Assembly Center nám umožňuje předvést významný pokrok společnosti Bell ve výrobě letadel na podporu tohoto důležitého mezinárodního projektu a zákazníka,“ řekl viceprezident a programový ředitel Hike-1 Mike Deslot. „Jsme hrdí na to, že pokračujeme ve vynikajících vztazích s Českou republikou, připravujeme se poskytnout jim přední bezpečnostní letadla a pokračovat v úspěchu programu H-1.“

Generál Obada během návštěvy podepsal nosníky prvních letounů AH-1Z a UH-1Y, které byly dodány do České republiky. Podle představitelů Bell pokračuje výroba podle plánu a očekává se, že všech 12 letadel bude dokončeno do roku 2023.

Více informací o produktové řadě H-1 viz Tady.

READ  ECS Česká republika, Praha, 2021, 2. semifinále VCC a PRG Predikce Kdo dnes vyhraje?

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.