Beethovenovy narozeniny se slaví na ACT v Maple Ridge – Maple Ridge News

Beethovenovy narozeniny se slaví na ACT v Maple Ridge – Maple Ridge News

Oslavte 251. narozeniny Ludwiga van Beethovena na ACT.

ACT Arts Center v Maple Ridge představí 14. listopadu Davida Gilhama na housle, Bo Penga na violoncello a Chiharu Iinumu na klavír, aby oslavili nejen hudbu Beethovena, ale také hudbu ruského skladatele Dmitrije Šostakoviče.

Profesor University of British Columbia David Gilham má rád sólovou i komorní hudbu. Podle jeho biografie na webových stránkách univerzity zpíval v Asii, Evropě, Americe a Jižní Africe.

Gilham je členem Vetta Chamber players, Archytas Ensemble a Ridge Piano Trio. Spolupracoval také s hudebními osobnostmi jako Regis Pasquier, Violin Melancon, Johannes Moser, Noah Bendix Balgley, James Dunham, Atar Arad, Anton Neal, Jose Franch Pallister, Jane Cobb a Robert Silverman.

Bo Peng přednáší na UBC a má titul BA v oboru violoncello na University of North Texas, magisterský titul v oboru hudba na Eastman School of Music a také diplom z výkonu z Indiana University, kde s vyznamenáním studoval violoncellistu Januse Starkera.

Peng dvakrát zvítězil v soutěžích Divize akordů Národní asociace hudebních pedagogů a také získal třetí cenu v mezinárodní soutěži komorní hudby pořádané českým rozhlasem Pražské jaro.

Japonská pianistka Chiharu Inuma je zakládající členkou Ridge Tria, Chamber Ensemble Bloomington a Duo Gillham-Iinuma, řadu let byla studiovou pianistkou Josepha Gingolda, Januse Starkera, Franca Jollyho, Nellie Shkolnikova, Tsuyoshi Tsutsumi, Miriam Fried a Yuvala. Yaron a James I Campbell Academy String na Jacobs School na Indiana University.

Díla autorů představují během jejich života boj jednotlivce proti vnějším silám – času, útlaku, válce a osudu. Koncert končí nádhernou ukolébavkou pro Andante z PianoTrio od Franze Schuberta B dur.

Beethoven 251 se koná v 15:00 v neděli 14. listopadu.

Vstupenky 29,50 $.

Pro více informací přejděte na theactmapleridge.org.

READ  Nechte módní hodinky začít v den zahájení Tokijských her

Máte tip na příběh? E-mail: [email protected]

jako jsme my sociální síť Facebook a následujte nás Cvrlikání.


You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *