Beer a Buellton tvoří v Lagerville skvělý pár

Průsečík hnutí řemeslného piva a vaření ležáku byl plný aktivity na každoročním festivalu piva Lagerville, který 15. dubna oslavil čtvrtý ročník ve Figueroa Mountain Brewing v Buelltonu. Více než 50 pivovarů až z dalekého Německa a zavírání spoluhostiteli Brule Lab, Island Brewing, Hollister, The Brewhouse a Third Window z okresu Santa Barbara představili své nejlepší pivní výtvory s kreativními jmény a chutěmi, aby je představili vděčnému publiku. a soutěží o ceny.Ocenění favorita porotců a diváků v zvací soutěži.

Lagerville Účastníci | Kredit: Zack Klobucher

Jak jsem se na festivalu dozvěděl, téměř každé pivo spadá do kategorie ale nebo ležák a pivo – které má svůj název z německého slova Lagernecož znamená „skladování“, protože bylo umístěno do chladných jeskyní, aby dozrávalo – vyrobeno z kvasnic, které preferují nižší teploty, které kvasí pomaleji a jsou považovány za „spodní kvašení“, zatímco pivovarské kvasnice preferují vyšší teploty a jsou považovány za „vysoko fermentující“ “, což obecně vede k vyššímu obsahu alkoholu.

Skvělé sobotní čepované pivo bylo jako stvořené pro krásný jarní den, všichni pivaři a pivní nadšenci si užívají příležitost sejít se u některého ze svých oblíbenců.

První místo v kategorii světlého piva získalo Grains of Wrath’s Frost Hammer, tradiční světlé pivo německého typu z pivovaru Pacific Northwest, který začínal v Camo ve státě Washington a nyní má druhé místo v Portlandu v Oregonu. Na druhém místě se umístil Pils Alvarado Street Brewery’s Pils ze Salinas a třetí místo v soutěži světlého piva obsadila Green Cheek Beer’s Crushing Is Relative, plzeň českého typu, která mi náramně chutnala.

Více než 50 výrobců přebírá sídlo Buelltonu ve Figueroa Mountain pro festival v Lagerville | Kredit: Zack Klobucher

V kategorii tmavých piv se na prvním místě umístil Vienna Lager by Institution Ale, který má sice sídlo v Camarillo, ale velkou základnu v centru Santa Barbary na 516 State Street. Black Hoody vyhrála Faction vařená z Alamedy v Kalifornii. Třetí místo obsadil The Big Meat od Enegren Brewing Company. Tento pivovar v regionu Moorpark skutečně přinesl tomuto neobvyklému pivu silnou, masitou, kouřovou chuť. Nejen to, šéf pivovaru Chris Engren je starostou Moorparku.

READ  Jak byli zástupci Dostji vybráni z 50 tisíc studentů školy

Dnešní vítěz People’s Choice, Templin‘ Family Brewing, upoutal mou pozornost hned na začátku a přemýšlel, kde se nachází v Utahu, kde asi 50 procent lidí jsou mormoni a mají zakázáno pít alkohol. Jejich série byla delší než většina v rané části dne, možná proto, že byli také vítězi medailí na Great American Beer Festival, nebo možná proto, že byli tak dobře umístěni v blízkosti zábavy dne, která zahrnovala hudbu z Dante Marsh. & The Vibe Citers a 90. léta BaBiez a DJ Peetey. Každopádně jsem nikdy neochutnal vítěze People’s Choice Award, i když jsem si užil nadšené přijetí této ceny rodinou Templinů – a piva jsem měl na vyzkoušení víc než dost.

Velkorysý tok, přátelští lidé, dobré jídlo a skvělé dostupné prostředí udělali z Lagerville všestranného vítěze a skutečně zábavný festival všude kolem. Zůstaňte naladěni na podrobnosti o vydání v příštím roce.

být viděn pivo.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *