Bear Baron: Bezkonkurenční skvělá chuť, ale také jako každý jiný | pivo
Chris Drosner pro státní časopis

Na Great Taste of the Midwest bylo letos o polovinu méně piva a na tom nezáleželo.

Vzhledem k tomu, že se pole pivovaru pro festival 14. srpna snížilo o 50%, aby se snížilo přetížení v Olin Parku, obával jsem se, že některé z nejoblíbenějších pivovarů každý rok mohou znatelně chybět. To se nestalo.

Great Taste klesl pět dní před akcí a jeho každoročními těžkými hitery byli všichni: Central Waters, 3 Floyds, Goose Island, Perennial, Half Acre, Toppling Goliath, Bell, Revolution, Forager a Solemn Oath … gang byl téměř úplně spolu.

Relativně slabé byly i další známky Pandemického festivalu. Opravdu jsem si nemyslel, že dav – který byl omezen na 5 000 hostů, dobrovolníků a zaměstnanců pivovaru od Madison Homebrewers and Tasters Guild – cítil polovinu své obvyklé velikosti.

Extra prostor mezi stanovými pivovary byl vítán a sterilizačních stanic bylo dost. Nové letošní pravidlo pro nalévání piva ze džbánů, aby se zabránilo manipulaci s hrnky hostů, bylo ignorováno, i když jsem se potěšil, když jsem slyšel, že MHTG požaduje, aby se zaměstnanci pivovaru nechali na festival navštívit.

Většinou to vypadalo jako jakákoli jiná skvělá chuť – radostná oslava nejlepšího piva v této oblasti. Počasí bylo ideální, nálada byla silná a rozhodně to vypadalo, jako by sládci zachránili nějaké sudy svých nejlepších věcí z festivalu, který byl loni zrušen.

READ  Odkaz kultovního filmu "Casablanca" přežil o 80 let později

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *