Baylor provádí změny v basketbalovém týmu poté, co Tang To Kai State | Sportovní

Baylor provádí změny v basketbalovém týmu poté, co Tang To Kai State |  Sportovní

WACO, Texas (AP) – Bývalý basketbalový hráč Bayloru Tweety Carter byl jmenován ředitelem rozvoje hráčů týmu, což je pozice, která se otevřela, když trenér Bears Scott Drew provedl další úpravy ve svém kádru po odchodu Jerome Tanga, aby se stal Kansas State. Prezident. Fitness trenér.

Škola v úterý oznámila, že Jared Nunes byl povýšen na asistenta trenéra na hřišti. Jeptiška pracuje v Bayloru 12 let, posledních pět je ředitelkou rozvoje hráčů.

Carter hrál profesionálně 12 let, naposledy v polské basketbalové lize. Hrál také v G-League a v zahraničí v Izraeli, Lotyšsku, Chorvatsku, České republice, Německu, Francii, Litvě, Řecku a Portugalsku.

„Vždy je skvělé, když můžeme někoho z nás dostat na palubu, a Tweety byl obrovskou součástí položení základů tohoto programu,“ řekl Drew.

Carter byl prvním americkým McDonaldem v historii programu a v letech 2006-10 v Bayloru odstartoval 89 ze 131 zápasů. Když se Bears v roce 2010 dostal do elitní osmičky NCAA, měl průměr 15 bodů a 5,9 asistencí na zápas jako starší hráč.

Drew také povýšil své asistenty Alvina Brookse III a Johna Jacose na asistenta trenéra.

Tang byl asistentem Bears 19 sezón, celou Drew, než ho minulý týden najala K-State. Stalo se tak poté, co nejlepší nasazený hráč Východní konference, mistr loňské sezóny, prohrál v prodloužení se Severní Karolínou ve druhém kole NCAA Championship.

———

Více AP vysokoškolský basketbal: https://apnews.com/hub/college-basketball A https://apnews.com/hub/ap-top-25-college-basketball-poll A https://twitter.com/AP– Top 25

Copyright 2022 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  Elijah Burns z Trade díky svému času v zámoří nastavuje rekordy v zápasech

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *