Barum Czech Rally Slin: Seznam přihlášených

Seznam obsahuje 17 vozů nejvyšší úrovně Rally2 a 14 účastníků v ERC4, z nichž 12 má nárok na body FIA Junior ERC. Clio Trophy od Doksport WRT – která končí ve Slinu – se také může pochlubit vstupem do kapacity.

Lídr šampionátu Efren Llarena vede sedmé kolo sezóny ve Škodě Fabia Rally2 Evo.

Španěl potřebuje 12 bodů, aby byl korunován šampionem a v jeho týmu MRF Tires ho doplňují Simone Campatelli, Javier Pardeau a Norbert Herzig.


Oblíbená titulní Laureena je na prvním místě seznamu

Simone Tempestini bude pilotovat michelinskou fabii, a zatímco Rumun je v matematických kurzech na titul, spoléhá na to, že Larena zůstane ve sporu.

John Kopecký začíná jako jeden z hlavních favoritů na vítězství. Kopecký, vytrvalec značky Škoda, je devítinásobným vítězem této akce a od roku 2015 je každoročně na stupních vítězů. Mezi další místní hvězdy patří Fabia Philippe Marais – dvojnásobný umístění na stupních vítězů ve Slinu – a také Eric Geiss na Fordu. Fiesta rally2.

Alberto Battistoli a Simon Wagner startují oba s identickými vozy Fabia, zatímco Ken Dorn má ve svém stroji Fiesta běžného spolujezdce Gauriho Pannase.

Kopecký je devítinásobným vítězem

Tom Christensen pojede se svým KOWAX 2BRally Racing Hyundai i20 R5 poprvé od Ted Rally Liepaja, zatímco majitel týmu Martin Víšek nastoupí do identického i20 s Aleksandrou Skripovou. V trojici Škoda se představili také Petr Semerád, Martin László a Albert Von Thurn und Taxis.

Laurent Pellier v Opelu Corsa Rallye trumfne kategorii Junior ERC. Vítězství v tomto třídenním podniku by Francouzovi zajistilo titul, ale aby se tak stalo, musel by předstihnout soupeře včetně Oscara Paloma (Peugeot 208 Rally4) a Andrea Mabelliniho (Renault Clio Rally4). Vedoucí ERC3 Championship Igor Vitlak je jediným přihlášeným ve své kategorii.

READ  Úroveň mezinárodních investic a externí úvěr České republiky - komentář
Bellier vede juniorskou sestavu ERC

Přihláška do závěrečného kola Clio Trophy společnosti Doksport WRT obsahuje sedm identických vozů Renault Clio Rally5.

Argentinec Paulo Soria je v této sezóně neporažen se čtyřmi výhrami ze čtyř. Sergio Fuentes a Giorgio Cagney však s dvojnásobným počtem bodů ve finále stále bojují o titul.  • Kompletní zpravodajství z Barum Czech Rally Zlín bude k dispozici živě WRC+ TadyVysílejte každou jeho fázi tak, jak se děje, včetně klíčových rozhovorů, funkcí a expertních analýz ze servisního parku.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.