Ballerina, s Ana de Armas a Keanu Reeves, nyní natáčí v Praze na Starém Městě – Prague Reporter

Ballerina, s Ana de Armas a Keanu Reeves, nyní natáčí v Praze na Starém Městě – Prague Reporter

Byli potvrzeni dva noví členové obsazení tanečník baletu V posledních dnech se předpokládá, že se film bude v následujících měsících natáčet v Praze.

Ian McShane (mrtvé dřevo), který hrál v předchozích třech John Wick filmů, zopakuje si roli Winstonova hotelového manažera ve filmu tanečník baletu. Colin Woodell si v nadcházející sérii zahraje mladší verzi McShanea kontinentálnícož jsou také hvězdy Mel Gibson Natáčelo se začátkem tohoto roku v Budapešti.

Anjelica Hustonová Je také potvrzeno, že ho bude zastupovat tanečník baletuzopakující si svou roli z John Wick: Kapitola 3 – Parabellum Jako šéf ruské zločinecké organizace Ruska. Její postava vycvičila mladé tanečníky, aby se v tomto filmu stali zabijáky, a ti mají mít podobný vztah s postavou Ana de Armas v tanečník baletu.

„myšlenka tanečník baletu Vzniklo kolem scén s Anjelicou John Wick 3Erica Lee, která film produkuje po boku Basila Iwanika W Chad Stahelskipodle The Hollywood Reporter.

Anjelica Hustonová Je ikonou a ne méně než hollywoodská královská rodina. Wickův svět je vždy bohatší díky její velící přítomnosti na obrazovce.“

tanečník baletu V natáčení v Praze bude pokračovat až do února příštího roku. Datum vydání není potvrzeno, ale hledejte, že film bude debutovat někdy v roce 2024.

READ  21 nejlepších zimních filmů, které nemají nic společného s Vánocemi

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *