Balíček Nintendo Switch Black Friday je dostupný všude

Chcete se konečně dostat k Nintendo Switch nebo se letos snažíte získat velké množství Nintendo Switch jako dárek? Nabídky Nintendo Black Friday jsou v plném proudu, s návratem akce na konzoli Nintendo Switch v hodnotě 299 $ Black Friday. Dohoda je platná a dostupná všude, bez nutnosti členství nebo jiných omezení, abyste mohli plně využít výhod této nabídky Black Friday Nintendo Switch.

Chci zopakovat, že je to nejlepší volba pro každého, kdo letos hledá perfektní dárek pro Nintendo Switch.

Nabídka balíčku Nintendo Switch Black Friday

Co je v nabídce Black Friday na Nintendo Switch?

Nintendo skvěle nabízí celou řadu tohoto balíčku každý Černý pátek a v posledních letech obdržel několik vylepšení. Zde je to, co je v balíčku Black Friday Nintendo Switch:

  • HAC-001 (01) Model konzole Nintendo Switch s neonově červeným a modrým Joy-conem
  • Stáhněte si kód pro Mario Kart 8 Deluxe
  • Nintendo Switch Online 3měsíční členský kód

Je to docela dobrý obchod, vezmeme-li v úvahu, že získáte hru a členství v NSO za běžnou cenu Nintendo Switch. Nintendo Switch je nejnovější model, což znamená, že má výdrž baterie 4,5–9 hodin ve srovnání s původní verzí, která měla 3–5 hodin. Toto není přepínač ve stylu OLED, ale stále je to přepínač a každý miluje přepínač!

Kdy je nabídka Black Friday dostupná na Nintendo Switch?

Ihned. Můžete si to koupit všude, bez omezení, okamžitě. Tato nabídka Nintendo Black Friday byla spuštěna v neděli při každém prodeji Black Friday od Walmartu. Walmart byl zpočátku zdržen a nabízel nabídku pouze předplatitelům Walmart+, ale nyní je zdarma pro všechny.

Jak získat Mario Kart 8 Deluxe New Tracks

S 3měsíčním předplatným Nintendo Switch Online získáte v rámci předplatného přístup k online hraní a výběru her Super NES a NES. Pokud však chcete získat přístup k novým tratím Mario Kart 8, budete muset upgradovat na Předplatné rozšíření NSO. Tato úroveň vás opravňuje k dalším tratím Mario Kart 8, Animal Crossing DLC, Splatoon 2 Octo Expansion, stejně jako přístup k vybraným hrám Nintendo 64 a Sega Genesis.

READ  Xbox odstraňuje Homestead Arcana Achievement bezprecedentním krokem

Nejlepší nabídky a nabídky Černého pátku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *