Ázerbajdžán rozšiřuje spolupráci s Českou republikou v oblasti nanotechnologií

Ázerbajdžán rozšiřuje spolupráci s Českou republikou v oblasti nanotechnologií

Baku, Ázerbájdžán, 8. května

Autor: Fidan Babayeva – Trend:

Ázerbajdžán rozšiřuje spolupráci s Českou republikou v oblasti nanotechnologií. směr Zprávy odkazují na AZPROMO (Ázerbájdžánská exportní a investiční korporace).

Podle AZPROMO byly produkty České asociace nanotechnologického průmyslu prezentovány 7. května formou videokonference.

Pokud jde o hlavní aktivity sdružení, jeho prezident Jerry Kos poznamenal, že hlavním cílem sdružení je spojit české společnosti působící v textilním průmyslu, biotechnologii, optice a nanotechnologii, zastupovat výzkum těchto společností a také podporovat navázání spolupráce v oblasti výzkumu a obchodu.

Úřadující předseda AZPROMO, Yusuf Abdellayev, byl seznámen s aktivitami této struktury a prací na propagaci a rozšíření prodeje ázerbájdžánských výrobků na zahraničních trzích a zdůraznil význam navázání vztahů se sdružením.

Na této akci byly představeny příklady použití produktů asociace Nanotechnology pro „inteligentní města“.

Pavel Zelinka, ředitel kanceláře v Baku české společnosti ChezTrade, se podělil o svůj názor na zájem českých podnikatelů o podnikatelské prostředí v Ázerbájdžánu a možnosti spolupráce s ázerbájdžánskými kolegy.

Ve videokonferenci byly diskutovány otázky spolupráce mezi AZPROMO a Českou asociací nanotechnologických průmyslových odvětví.

Sledujte autora na Twitteru: Vložte tweet

READ  Komisař EU pro mezinárodní partnerství v Ghaně na podporu zelené energie, podnikání a další

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *