Austrálie hostí Pohár národů před Mistrovstvím světa ve fotbale žen

Austrálie hostí Pohár národů před Mistrovstvím světa ve fotbale žen

CanberraAustralská ženská fotbalová reprezentace sehraje před mistrovstvím světa ve fotbale žen domácí zápasy proti Španělsku, České republice a Jamajce.

Soccer Australia ve čtvrtek oznámila, že se Matildas zúčastní Poháru národů, třídenního turnaje čtyř týmů v únorovém mezinárodním okně.

Zápasy se odehrají na Central Coast Stadium 16. února, Parramatta Stadium 19. února a McDonald Jones Stadium 22. února, přičemž Matildas se v pořadí utkají s Českou republikou, Španělskem a Jamajkou.

Pro Matildas poskytne zápas proti sedmému nasazenému Španělsku příležitost odčinit porážku 7:0 z loňského června.

Trenér Matildas Tony Gustafsson řekl, že hrát domácí zápasy je klíčové před mistrovstvím světa v Austrálii a na Novém Zélandu od 20. července do 20. srpna, uvedla agentura Xinhua.

„Týmy byly pro Pohár národů pečlivě vybrány, aby byla zajištěna řádná příprava na Mistrovství světa ve fotbale žen,“ uvedl v tiskové zprávě.

„Nejenže tyto tři národy překypují kvalitou, ale také poskytují rozdíl ve hře a stylu se všemi třemi zápasovými dny, jejichž cílem je co nejlépe napodobit hru ve skupině turnaje.“

Matildas jsou na čtyřzápasové vítězné sérii, včetně výhry 4:0 nad třetím Švédskem loni v listopadu.

Na mistrovství světa se utkají ve skupině B po boku Irska, Nigérie a Kanady.

READ  Dirk Nowitzki je fascinován schopnostmi Tylera Dorseyho v NBA pro Dallas Maves

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *