Astronauti na Mezinárodní vesmírné stanici mají 237 výstupů do vesmíru, aby provedli údržbu

Dva z NASA astronauti Let 237 se koná ve vesmíru před Mezinárodní vesmírnou stanicí (ISS) v sobotu.

Astronauti Victor Glover a Mike Hopkins se chystají letos na pátý výstup do vesmíru, aby implementovali více systémů. Aktualizace.

Zveřejnění společného čínsko-ruského plánu pro měsíční vesmírnou stanici

Očekávalo se, že inženýři expedice 64, mírně pozadu, opustí stanici Quest Airlock Očekává se, že mise bude trvat pouhých šest a půl hodiny kolem 6:30 středoevropského času.

Posádka byla první V přechodové komoře Nosí obleky před svým úsilím.

Během výstupů do vesmíru, Glover a Hopkins S Při práci na vstupních rychlostních stupních stanice – nebo „páteři“ – budou odvětrávat traverzová vedení časného čpavkového systému a pohybovat jedním poblíž přechodové komory Quest, aby propojovací kabel znovu připojili k chladicímu systému elektrárny a zvýšili jeho účinnost.

Duo také připojí kabely pro terminál vědecká laboratořje Platforma Bartolomeo Parkovací rozhraní (PAPOS) – Prof. Externí hostingová platforma pro užitečné zatížení – Že práce pokračuje od Prof. 27. ledna Spacewalk A vyměňte kabel Amatérský rádiový systém.

Dále astronauti vymění sestavu bezdrátové antény v dodávací jednotce modulu, součást, která spojuje ruskou a americkou část stanice, a nainstaluje „posilovač“ na tepelnou přechodovou komoru a vodicí kabely, aby poskytly ethernetové možnosti dvou- indukční kamery na převodech portů.

Toto je Gloverův čtvrtý výstup do vesmíru a pátý výstup do vesmíru pro Hopkinse.

Hopkins nosí na helmě kameru s vysokým rozlišením, aby měl jasný výhled Columbusova jednotka Konektory

Toto je druhý výstup do vesmíru tento měsíc.

5. března, Astronautka NASA Kate Robins a astronautka JAXA Soichi Noguchi strávili stejný čas mimo jednotku Columbus v rámci přípravy na Sluneční Skupinové upgrady později v tomto roce.

Kliknutím sem použijete FOX NEWS

READ  „Udělejte to pro lidi, na kterých vám záleží“: Floridská žena naléhá na lidi, aby se nechali očkovat poté, co ve stejný týden ztratili otce a bratra kvůli Covid-19

Solární panely absorbují sluneční energii a poskytují elektrickou energii pro systémy Mezinárodní vesmírné stanice a vykazují známky zhoršení.

Akce je živě přenášena na televizi NASA a ke zdrojům lze přistupovat na platformách aplikací agentury, YouTube a sociálních médií.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *