Assassin’s Creed Liberation Steam je pryč a brzy ho nebudete moci hrát

Jediná hra Assassin’s Creed s černou hrdinkou byla stažena ze Steamu. Ubisoft odstranil verzi Assassin’s Creed Liberation Steam, takže Akční a dobrodružná hra Už se nedá koupit – a co je horší, i když už ho vlastníte, zdá se, že od září už ho do práce nedostanete.

Assassin’s Creed Liberation HD, mod verze hry pro PS Vita, která navazuje na události Assassin’s Creed III, byla vydána v roce 2014 a je nepravděpodobné, že by se stala něčí oblíbenou hrou Assassin’s Creed. Ubisoft to nezahrnul Seznam her, které ruší podporu V roce 2022, ale je to teď Byl odstraněn ze Steamu Na žádost vydavatele.

Nyní, když je hra stažena z prodeje, můžete ji stále hrát, pokud ji již vlastníte. Trilogie GTA od Rockstaru, si například může stáhnout a hrát každý, kdo si ji zakoupil. Na druhou stranu stránka Assassin’s Creed Liberation HD Steam uvádí, že hra „nebude dostupná po 1. září 2022“.

Takže od září, i když máte ve své knihovně Steam hru Assassin’s Creed pro jednoho hráče, nebudete ji moci hrát – ve skutečnosti bude pravděpodobně také stažena z knihoven. Hra se neobjevuje ani na výloze vydavatele Ubisoft Connect. Důvod odstranění není jasný, ale podle recenzí na Steamu má Liberation nějakou dobu technické problémy.

Snažíme se potvrdit, zda to zahrnuje verzi Assassin’s Creed Liberation, která je dodávána také s Assassin’s Creed III Remastered. Tento příspěvek aktualizujeme, jakmile obdržíme potvrzení.

Modernizace: Prozatím je Assassin’s Creed Liberation stále k dispozici pro instalaci s Assassin’s Creed III Remastered.

Nejlepším řešením pro Assassin’s Creed je hrát nejnovější hru Valhalla, Čímž bude její příběh uzavřen později tohoto roku.

READ  Alinity reaguje na proudy horké vany a škubnutí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.