Aspire Zone hostí Mistry světa v plážovém volejbalu

Aspire Zone hostí Mistry světa v plážovém volejbalu

DOHA: Za vzrušující první sezónou Beach Pro Tour se stáhla opona, protože 20 nejlepších týmů v plážovém volejbalu na světě bojuje o šampionát sezóny 2022 v Dauhá mezi 26. a 29. lednem. Prohlídka se bude konat ve sportovním areálu Aspire Park.

Akce je pořádána pod dohledem Mezinárodní volejbalové federace a ve spolupráci s Qatar Volleyball Association (QVA) a Aspire Zone, která bude turnaj od ledna 2023 hostit po dobu tří let.

Aspire Zone pořádá toto turné v rámci své skvělé spolupráce s QVA při pořádání řady mezinárodních turnajů. Jakmile budou šampioni sezóny 2022 korunováni, pozornost se obrátí na začátek kampaně Beach Pro Tour 2023, která odstartuje jen pár dní po finále v Dauhá strhující akcí Elite16 s nejlepšími světovými partnerstvími.

Deset týmů každého pohlaví vstupuje do show končící sezónu po nezapomenutelné první sezóně Beach Pro Tour, která začala v březnu 2022 a ohromila davy na 47 akcích po celém světě, než skončila v prosinci.

Osm týmů si zajistilo své místo ve sportovním komplexu Aspire Park díky působivému výkonu na Beach Pro Tour v roce 2022, podle bodů světového žebříčku k 5. prosinci, se stadionem se dvěma divokými kartami.

Finalisté budou korunováni jako šampioni Beach Pro Tour 2022 a získají stejnou finanční odměnu ve výši 150 000 $ z celkového výherního fondu 800 000 $.

V mužské soutěži jsou nejlepšími dvěma nasazenými místními favority Ahmed Tejan a Sherif Younis, a v tom, co slibuje, že bude pro fanoušky plážového volejbalu lákavou zábavou, čelí katarský tým tvrdé konkurenci ze strany olympijského a norského mistra světa Anderse. Mol. Christian Sorum – plus hrstka vítězných týmů Beach Pro Tour v roce 2022.

Chilští bratranci Marco a Esteban Grimaltovi, vítězové červencového titulu Gstaad Elite 16, a italské duo nováčků Adrian Carambola a Alex Rangieri, získávají zápisy se zástupnými kartami.

READ  Česká republika a Slovinsko začínají výhrami v Seville

Soutěžní družstva mužů: Sharif / Ahmed (Katar), prof. mol/k. Sorum (Norsko), Brouwer/Meeuwsen (Nizozemsko), George/Andre (Brazílie), Bryl/Losiak (Polsko), Nicolai/Cottafava (Itálie), Perusic/Schweiner (Česká republika), E. Grimalt/M. Grimalt (Chile ), Renato / Vitor Felipe (Brazílie), Carambula / Ranghieri (Itálie).

Ženskou akci vedou brazilské mistryně světa Eduarda Duda Santos Lisboa a Ana Patricia Silva Ramos, které v roce 2022 získaly pět medailí Elite16, včetně zlata v Gstaadu a Uberlandii.

Dvojice bude čelit konkurenci krajanek Barbary Seixas a Caroliny Solbergové, které jsou pravděpodobně dva z nejkonzistentnějších týmů na Tour v roce 2022, a také dalšího týmu, který během sezóny vyhrál dva tituly Elite16, Katja Stam a Raisa Schoon z Nizozemska. .

Obě ženské přídavky byly uděleny nově vytvořeným dvojicím. Mistryně světa z roku 2019 Sarah Pavan a vicemistryně světa 2021 Kanaďanka Sophie Bokovic budou mít debut na Beach Pro Tour v Dauhá, zatímco druhou divokou kartou jsou Kelly Cheng a Sarah Hughes ze Spojených států, kteří se setkali koncem sezóny a vyhráli zpět. – akce v Torquay.

Soutěžící ženské týmy: Duda/Ana Patricia (Brazílie), Barbara/Carol (Brazílie), Stam/Sean (Nizozemsko), Clancy/Mariavi (Austrálie), Anastasia/Tina (Lotyšsko), Huberle/Brunner (Švýcarsko), Tillmann/Muller (Německo), Nuss/Cloth (USA), Hughes/Cheng (USA), Pavan/Bukovik (Kanada).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *