Ashleigh Barty sleduje Yvonne Gollajong Corey (Pat Cash) | Wimbledon

MVe chvíli, kdy ji Ashleigh Barty zajistila Wimbledon Titul žen ve dvouhře a její tělo bylo stále plné adrenalinu a odpočinku, takže skočila přes hlavní kurt, přes bariéry a v davu.

Ostřílení wimbledonští pozorovatelé věděli, co přijde. Nakonec Bertie vlezl do vysílacího stánku NBC a vklouzl do hráčovy hrudi. Tam potěšila velké publikum a objala fyzioterapeuta, trenéra a přítele, který jí pomohl realizovat její dětské sny.

„Byl tam malý vratký krok,“ zavtipkovala. „Možná jsem měl jet výtahem.“

Tento čin samozřejmě způsobil odpor Pat Cashovi poté, co porazil Ivana Lendla v roce 1987. Ale poté, co euforie začala ustupovat, byl to další Australan, který ji chválil 6-3, 6. Porážka Karoliny Plíškové 7-6-3: Velká Yvonne Gulagong-Korey, která získala titul v letech 1971 a 1980.

„Doufám, že na ni mohu být hrdá,“ řekla o svých přátelích a mentorech. „Eppon je v mém životě velmi zvláštní člověk. Myslím, že to bylo symbolické připravení cesty pro mladé domorodé lidi, aby věřili ve své sny a usilovali o své sny. Je to přesně můj.“

„Myslím, že je opravdu skvělé být s ní schopen budovat vztah, mluvit s ní na základě mých zkušeností a vědět, že nikdy nebyla kontaktována.“

Chris Evert (vlevo) blahopřeje Yvonne Goragon-Corey k druhému australskému titulu ve Wimbledonu ve finále z roku 1980. Foto: Colorsport / Rex / Shutterstock

Bertie, která miluje bytí domorodého Goolagongu Coreyho, ji během letošního turnaje chválila a měla na sobě verzi s hřebenatkami a lemem Vera.

Také se zdálo, že chce napodobit, jaké bylo Curryho první vítězství ve Wimbledonu před 50 lety tento měsíc. Vedla českou soupeřku 4: 0.

Bylo to přesné skóre, které si Gouragon Corey užíval, když hrál ve finále proti Margaret Court v roce 1971. Bertie však měl podlehnout tvrdšímu boji.

Rychlý průvodce

Další wimbledonské finále v sobotu

výkon

V posledních několika letech Gordon Reed a Alfie Hewitt vyhrávali grandslamové tituly, takže se blížili očekávání svého vítězství. Radost z vítězství ve Wimbledonu však nikdy nebyla zastaralá a kombinace Skotska a Angličanů mohla mít úsměv na tváři poté, co porazili Toma Igbelina v Nizozemsku a Joachima Gerrarda v Belgii 7-5, 6-2. Nemohl jsem to udělat

Toto je čtvrtý titul Wimbledonu za posledních pět let, sedmý po sobě jdoucí slamový titul a soutěž, která začala na US Open 2018. V případě Hewitta se jedná o 12. grandslamový titul ve čtyřhře, ale v případě Reeda je to 16, výhra. Může změnit pořadí cen na své domácí půdě.

„Můj bratr mi hned po hře poslal zprávu a řekl, že možná bude potřebovat další stojan,“ řekl Scott. „Možná budete muset umístit trofej pro druhé místo v pokutovém území, ale vyhrát další Wimbledon je vždy zvláštní. Myslím, že jste odvedli skvělou práci, když jste vyhráli první set. Dva uložené body.“

Jordan Withey a Lucy Shuker zajistily britské vítězství ve čtyřhře žen na druhé straně sítě, ale ona a Yui Kameiji z Japonska zvítězily nad Shukerem a Kogotasu Monganem 6: 0, 7. Willie byl ten, kdo vyhrál. -6, ve druhém setu jsem spadl 5-3 a vyhrál.

Dlouhý den na středním kurtu skončil v 22:20, finále mužské čtyřhry vyhráli chorvatští seed Nikolamectic a Matt Pavic. Mate Pavic a Pavic zvítězili nad Španělem Marcelem Granollarem a Argentincem Oraciem Cefalosem 6: 4, 7: 6 (5), 2: 6, 7: 5, aby získali osmý titul v této velmi dominantní sezóně. Chápu.

V posledních letech získal Australan Dylan Alcott, který dominuje v kategorii čtyřhlavých svalů, svůj druhý wimbledonský titul ve dvouhře a 14. místo ve dvouhře (z toho 10 z posledních 12) v Nizozemsku. Porazil Sama Schroedera 6-2, 6-2. .. Simon Cambers

Děkujeme vám za vaši reakci.

Zpočátku se to mohlo zdát, jako by to mělo na úvodním setu Midasův dotek, takže to pro ni bylo příliš snadné. Zdá se, že vše funguje, ať už je to topspin lob nebo zadní topspin. Na druhou stranu se zdálo, že je Plisková ochrnutá a šikovným pohybem přechází k někomu, kdo právě hleděl Medusině do očí.

Napětí také ovlivnilo vysílání českých hráčů. Zasáhla více esa než kterékoli ze semifinále dvouhry žen. Ale místo rachotu houfnic o rychlosti 115 km / h začalo s prvním přenosem v polovině 80. let.

Nepomohla ani skutečnost, že Bertieho čip byl smrtící zbraní. Častěji než ne, 6’1-palcová Preskova reagovala na míč, který potopil síť a sklouzl po trávníku.

„Like a Sister“: Korejský Gulagong blahopřeje Bertie k jeho vítězství ve Wimbledonu videem

Druhá skupina se nadále houpala mezi skvělým a obyčejným. Přestože byla Bertie trochu nervózní, zůstala docela pod kontrolou a hrála 6-5. Plíšková měla další nápady a ustoupila, než skupina přijala tajný rozchod.

Češi však byli ve třetím setu brzy poraženi a znovu nabrali na obrátkách. A když fanoušci našli hollywoodského herce Toma Cruise, padli 5-2 a čelili nemožnému úkolu, než se hra dočasně odložila. Bertie se tedy ukázala být zaseknutá – než skočila do davu, aby oslavila se svým týmem.

Rychlý průvodce

Jak se mohu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější sportovní zprávy?

výkon

  • Vyhledejte „The Guardian“ a stáhněte si aplikaci Guardian z obchodu iOS App Store do svého iPhonu nebo z obchodu Google Play do telefonu Android.
  • Pokud již máte aplikaci Guardian, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi.
  • V aplikaci Guardian klepněte na žluté tlačítko vpravo dole a[設定](značka ozubeného kola),[通知]Pohybujte se v pořádku.
  • Zapněte sportovní oznámení.

Děkujeme vám za vaši reakci.

Není překvapením, že to byl její fyzioterapeut Mel Umezulu, který nějakým způsobem odpovídal Bertie a připravoval se na ni pouhých 26 dní poté, co vytáhla z French Open se zraněním dolní části zad. „Byl to zázrak, mít možnost hrát tady ve Wimbledonu,“ připustila. „Bylo to dvouměsíční zranění.“

Juniorský šampion z roku 2011 ve Wimbledonu byl pod tak velkým tlakem, aby mohl hrát tenis, a tak svou kariéru zkrátil o profesionální kriket Brisbane Heat. Kromě vítězství na French Open v roce 2019 toto vítězství v trávě ukazuje, jak moc je nyní lídrem napříč světem.

„Byl to ten nejneuvěřitelnější pocit, jaký jsem kdy na tenisovém kurtu měla,“ řekla. „Rozhodně jsem si nebyl jistý. Myslím, že jsem během své kariéry tvrdě pracoval na dosažení svých cílů a snů. Bylo skvělé být dnes schopen to udělat.“

Mimochodem, před 50 lety, když Goolagong Corey vyhrál svůj první Wimbledon, dostala otázku, jak to oslavit. „Myslím, že naše skupina dnes večer jede do Adisca oslavit,“ odpověděla.

Ale Bertie slíbil, že to udrží „skromně“. „Ale jsem velmi hrdá,“ dodala. To by mělo být.

zdrojový odkaz Ashleigh Barty sleduje Yvonne Gollajong Corey (Pat Cash) | Wimbledon

READ  Tvorba desetníku: Jak „zvýšit“ úrokovou sazbu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.