Ascent nemá DLSS ani Ray Tracing na Xbox Game Pass pro PC, ale na Steamu ano

Přestože Ascent nabízí DLSS a sledování paprsků NVIDIA ve službě Steam, v současné době není plně podporován ani v Xbox Game Pass pro PC. Naštěstí vývojář Neon Giant potvrdil, že pracuje na uvedení těchto funkcí do verze Game Pass.

Jak jsem zmínil Eurogamer, Neon Giant reagoval na hráče The Ascent PC na Twitteru, kteří si všimli těchto rozdílů mezi těmito dvěma verzemi, a sdíleli, že verze jsou pro tyto dvě verze odlišné. Na Xbox Game Pass prostě neexistuje DLSS. Ray tracing je k dispozici jako volitelná možnost, ale vypadá to, že jeho zapnutí ve hře nic nezmění.

„Na adrese spolupracujeme s našimi partnery [sic] Je to tak rychlé, jak můžete! Sestavy se u obou verzí liší a není to jen výměna obchodu, “Neon Giant Napsal v reakci na @ezekiele2517.

NS SR_Chep, Neon Giant řekl, že se na to „dívá, s úmyslem to opravit/vyrovnat napříč platformou Steam“.

Vložte tweet Všimněte si také, že verze Game Pass trvá „více než dvakrát déle, než se načte úroveň než verze Steam“. Neon Giant poděkoval uživateli za to, že ho upozornil, a zároveň zdůraznil práci směřující k paritě mezi oběma verzemi.

Bohužel pro ty, kteří hrají The Ascent na Xbox Series X/S, hra nepodporuje sledování paprsků ani DLSS, protože se jedná o funkce pouze pro PC pro střílečku RPG s tématikou cyberpunku.

Storefronts s různými verzemi nejsou žádnou novinkou, protože verze NieR: Automata Steam byla výrazně horší než verze Xbox Game Pass pro PC. Naštěstí byla verze pro Steam opravena, aby se verze sblížily.

V našem přehledu série The Ascent jsme řekli: „Příběh není jeho silnou stránkou, ale zbytek The Ascent nabízí fantastický svět Cyberpunk smíchaný s uspokojivým dvoupalcovým ohňostrojem k vytvoření zábavného akčního RPG.“

READ  Google Keep nyní umožňuje nastavit obrázky na pozadí poznámek

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Zašlete prosím e -mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je novinář pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Vložte tweet a dále Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.