Arts + Entertainment – Fort Bragg Advocate-News

Vodopád představuje Susan Debussy Préludes, kniha druhá

Dva po sobě jdoucí pátky – únor. 26. a 5. března, poledne až 13:15 v oba dny – připojte se ke komunitě vzdálených festivalů – prakticky – a prozkoumejte druhou knihu Debussy Préludes.

Toužíte cestovat po světě? Potřebujete malou Belle Époque Paris? Možná vás zajímá hudební moderna? Susan’s Waterfall je zpět, s druhou knihou klavíru Debussy’s Préludes, která vám poskytne vše výše uvedené. Cestování v křesle je během pandemie nutností. Historické a současné displeje spolu s ohromujícím uměním a fotografií oživí Debussyho posledních 12 úvodů, napsaných před vypuknutím první světové války. Toto je další příležitost pro celoživotní studenty, aby se dozvěděli více o Debussy a prohloubili své ocenění pro tyto drahokamy z klavírního repertoáru.

Po posledních prezentacích Susan pro knihu 1: „Susan Waterfall jsem nikdy předtím neslyšela a zaujalo mě její zajímavé a znalé přednášení. Fotografie byla krásná a opravdu mi pomohla vidět hudbu jinak. Tyto postřehy rozhodně nastavily náladu pro hudbu a pomohly rozumět zvukům, které jsem slyšel. Celkově bylo kouzlem MMF představit mě a pomoci mi porozumět hudbě, myšlenkám a myšlenkám, které mi v nepřetržitém hudebním zážitku chyběly. “ —Sea Ranch, CA.

Další informace a informace o tom, jak se připojit k prezentacím vodopádu Susan, najdete na mendocinomusic.org.

Virtuální Santa Rosa Symphony Party

Santa Rosa Symphony nabízí virtuální koncertní zážitek plný lásky a života v neděli 28. února v 15 hodin toho dne Youtube Kanál. SRS @ Home 28. února vedený Francescem Lecce-Chungem zahrnuje české křídlo Malého orchestru Antona Dvořáka a Malý orchestr Siegfired Idyll Richarda Wagnera, Williama Granta Steeleho, partnera Symphony Partner SRS @ Home Artistic a skladatelku Pulitzerovu cenu Ellen Tav Zweilish.

Nahráno 13. února ve Weill Hall v Green Music Center, koncertu předchází živá předpártová diskuse ve 14:00 a poté následuje živá post-party Q&A relace s Lecce-Chong – vše v Youtube. Všechny tři prvky této akce jsou zdarma, i když v průběhu akce jsou vděčně přijímány dary na podporu probíhajících hudebních a terénních programů Symphony. Další informace najdete na srsymphony.org.

READ  Česká vláda schválila plán na nákup 246 obrněných vozidel ze Švédska za 2,7 miliardy dolarů

Čtení „Mraku“ od Lewis Beach

Mendocino Theatre Company uvádí další čtení „on air“ ve čtvrtek 4. března v 19 hodin. Hra „The Clod“ od Lewise Beach má premiéru v jednom dějství. Toto krátké drama o občanské válce, které mělo premiéru v roce 1914, zkoumá satirický smysl pro humor brutality války a nelidských účinků chudoby. Ve čtení, které režírovala Lori Lybull, se objevily Pamela W. Allen, Bob Cohen, Mark Friedrich, Ken Krause, Phil Reagan a Katan Sosnovich. Nastavte KZYX na 88,1 (Fort Bragg), 90,7 (Philo), 91,5 (Willits a Ukiah) nebo vysílejte na webu na kzyx.org. Další informace najdete na mendocinotheatre.org.

Muzeum Grace Hudson představuje „Yosemitské lidi“

Muzeum Grace Hudson představuje do 11. dubna online výstavu „Lidé z Yosemite“. Složité a jemné vztahy mezi lidmi a přírodními zázraky Yosemite jsou ukázány v této nové online galerii Exhibit Envoy. Přehlídka obsahuje snímky oceněného Jonase Kollikowskase transportujícího jeho senzory pouliční fotografie do divočiny. Jeho ostré oko odhaluje davy volající po dokonalé selfie s Half Dome v pozadí a rodiny se uklidní v Tenaya Creek, jak se servery připravují na večeři u Ahwahnee a hlídky hlídkují na rozlehlém trávníku.

Muzeum Grace Hudson se nachází na 431 S. Main St. , V Ukiah. Další informace najdete na gracehudsonmuseum.org.

Pacific Textile Art Gallery je virtuální!

Pacific Textile Art Gallery je virtuální! S pokračujícím zavíráním areálu byl obnoven každoroční veletrh vláken (obvykle první říjnovou sobotu) na webu pacifictextilearts.org, kde najdete nové i použité textilie z celého světa, kolovraty, surová vlákna a další na prodej. Pravidelně nové. Všechny zisky jdou na podporu Pacific Textile Arts, neziskové vzdělávací organizace založené na podpoře, sdílení a oslavě umění vláken.
Na webu si prohlédněte galerii členů, kde místní umělci z oblasti vláken nabízejí své výtvory k prodeji online, od ručně pletených klobouků a ručně tkaných šátků až po čajové obaly a šperky. Plány se připravují na další virtuální show, proto často navštěvujte stránku pacifictextilearts.org!

READ  Mira Fournai přepnula zařízení pro svůj další projekt, The Heroine's Journey

Mendocino Music Festival 2020

Mendocino Music Festival s potěšením oznamuje Encore! Tato nová funkce vám zdarma (a bez závad Zoom) umožňuje všech 18 virtuálních událostí, které představili od loňského jara – vše od zákulisí záblesků festivalu až po bohatě rozmanitou polední sérii produkovanou Jenny Matucci a Daniel Lockert, povídat si s Lucií Micarelli a Kim Nally. Hudba zahrnuje průzkumy první knihy Debussy Préludes od Susan Waterfall, to nejlepší od Stephena Sondheima, neobvyklého jazzového zpěváka, a Spencera Myera, který hraje Chopina. Zarezervujte si Encore vstupenky! Programy fungují jako jiné virtuální události: „koupit“ lístek zdarma; E-mailový odkaz obdržíte na adrese https://mendocinomusic.secure.force.com/ticket/#/

MTC Radio Theater po dobu jedné minuty

Udělejte si minutu a užijte si minutovou rozhlasovou společnost Mendocino Theatre, každé úterý a čtvrtek ve 20:00 v místní veřejné rozhlasové stanici KZYX. Další informace najdete na mendocinotheatre.org.

Zblízka a klasicky

Up Close and Classic je série podcastů, která blíže sleduje životy klasických skladatelů a hudebníků. Každá epizoda se zaměřuje na autora, téma nebo skupinu děl nedávno provedených ve shodě Symphony of the Redwoods a Ukiah Symphony Orchestra. Díky hudebním antologiím, historickým kontextům a důvtipným rozhovorům s hudebníky vás Close Close and Classical zve k tomu, abyste si lehli a pozorně poslouchali hudbu, kterou máte rádi. Od Bizeta po Ravela se epizoda 3 podcastu Dr. Philipa Lienberga zaměřuje na některé z nejvlivnějších francouzských skladatelů konce devatenáctého století. Další informace najdete na symphonyoftheredwoods.org.

Umělecké galerie v Mendocino Center for the Arts

Umělecké galerie v Mendocino Art Center oslavují umělce a sdílejí rozmanitost a krásu jejich uměleckých děl s každým, kdo je navštíví. Všechna umělecká díla, která zobrazují, je k dispozici ke koupi. Některé jsou originální, zatímco jiné jsou tisky. Nezapomeňte si prohlédnout sekci „Informace“ u položek, které vás zajímají, ohledně jejich velikostí a podrobností. Naše galerie umělců můžete prohlížet dvěma způsoby. Pohybujte se ve virtuálním čase ve 3D, abyste viděli obrazy a sochy, jako byste procházeli skutečnou galerií, nebo přejděte dolů a procházejte jednotlivá umělecká díla. Mendocino Art Center je kreativní a trvalá nezisková organizace, která podporuje umělce již více než 60 let. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte je na mendocinoartcenter.org.

READ  Koncept vozu Škoda 1203 je bratrancem českého VW Transporter

I když je areál MAC aktuálně uzavřen z důvodu COVID-19, zůstává otevřený online pro kurzy, workshopy a galerijní obchod. V březnu jsou k dispozici workshopy: Linocut: Draw, Cut, Print s Nicholasem Collinsem; Malovejte krajiny na svém iPadu pomocí Caroline Mustard Art a vytvářejte kruhové tvary s výšivkou na korálky s Lisou Binkleyovou. Navštivte Mendocino Art Center online na mendocinoartcenter.org.

Video archiv Sequoia Room

Představuje společnost North Coast Brewing Co. „Video archiv Sequoia Room obsahuje více než 60 hodin hudebních vystoupení z představení prodávaných v The Sequoia Room. Najdete mnoho různých typů, včetně; Jazz, blues, bluegrass a další na facebookové stránce The Sequoia Room.

Od rady pro umění v okrese Mendocino

Věděli jste, že Mendocino County Arts Council má stránku odpovědí a zdrojů COVID-19? Pokud je vaše doručená pošta jako naše, je plná nápadů, zpráv, odpovědí, odvolání, průzkumů a informací CARES ACT – seznam pokračuje. Shromažďujeme odkazy a informace, které mohou být užitečné, a vše organizujeme na jednom místě ACMC Coronavirus (COVID-19) Resource and Response Center. Mendocino County Arts Council je k dispozici na 707-463-2727 nebo na Artsmendocino.org.

Aktualizace Kalifornské rady umění

Nejnovější aktualizace Rady pro umění v Kalifornii, stejně jako důležité odkazy a zdroje pro kalifornské umělce, kulturní profesionály a kreativy týkající se pandemie koronavirů, najdete na jejich webových stránkách na cac.ca.gov/.

Do pátku poledne pošlete výpisy umění a zábavy na adresu [email protected], 690 S. Main St., Fort Bragg, CA 95437. Vernisáže umění jsou uvedeny v týdnu prvního pátku ve Fort Bragg a druhé soboty v Mendocinu. Kontaktujte nás ohledně inzerce placených kurzů a seminářů.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *