Arsenal Women’s 3-1 West Ham Women’s: Jordan Nobbs, Stina Blackstenius a Frida Manum září, jak bezchybný začátek Arsenalu pokračuje | fotbalové zprávy

Arsenal Women’s 3-1 West Ham Women’s: Jordan Nobbs, Stina Blackstenius a Frida Manum září, jak bezchybný začátek Arsenalu pokračuje |  fotbalové zprávy

Arsenal se vrátil zezadu, aby pokračoval ve svých vítězstvích do pěti zápasů vítězstvím 3:1 nad West Hamem.

Arsenal nyní vyhrál 13 po sobě jdoucích zápasů ženské Premier League, čímž překonal rekord z května a listopadu 2018 a Manchester City od prosince 2020 do dubna 2021.

Ale byli nuceni pracovat na svém posledním vítězství, když Dagny Brynjarsdottir využila vzácnou obrannou kombinaci, aby dostala hosty dopředu. Jenže náhradník Jordan Nobbs místo zraněného kapitána Kima Littlea jen druhým dotykem do přestávky vyrovnal.

Arsenal se ve druhém poločase zlepšil, když viděl střelu Steny Blacksteina do sítě pouhých osm minut před prvním poločasem, než se Frieda Manum prosadil a posunul Arsenal na druhé místo na rozdíl branky za Manchester United.

Jak Arsenal překonal vítězný rekord

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Obranný mix Arsenalu dal útočníkovi West Hamu Dagne Bringersdottir gól a její tým postoupil v utkání Premier League.

Dagny Brynjarsdottir z West Hamu toho využila, když Steve Catley špatně odhadl zpětnou přihrávku brankáře Manuely Zinsbergerové, která se trefila do tyče, a útočník zareagoval rychleji a v 35. minutě proklouzl v rozehrávce.

Jordan Nobbs vstřelil vyrovnání pro Arsenal před koncem prvního poločasu

Byl to první ligový gól Arsenalu po více než 15 hodinách, přičemž Lucy Quinn z Birminghamu City byla posledním hráčem, který proti nim v březnu skóroval, než vybojoval 10 čistých kont v řadě.

Stena Blackstein vedl Arsenal 2:1 proti West Hamu

Vedení však nemělo dlouhého trvání, protože Noobs vyrovnal pouhé dvě minuty poté, co si přišel pro zraněného Littlea a prokopával míč lesem mrtvol z rohu.

Catley svou předchozí chybu odčinila asistencí u gólu Blacksteiniuse v 53. minutě a Frida Manum hlavou upravila na 3:1 v 70. minutě. gólový rozdíl, ale Arsenal už stál v cestě k vítězství 13 v řadě.

Arsenal překonal rekord ženské Super League v počtu výher v řadě
obrázek:

Edval: Myslíme si, že můžeme vyhrát každý zápas

Trenér Arsenalu Jonas Edval:

„Jsem spokojený se třemi body a naším výkonem. Byli jsme trhaní a dělali jsme chyby, ale zápas jsme vyhráli, protože jsme se probojovali zpět do zápasu a měli jsme opravdu dobré týmy.“

„Nějaké lekce jsou pořád, ale pro nás je příjemné být v pohodě se způsobem, jakým hrajeme, a čas je velmi dobrým faktorem, abychom byli na vaší straně, když se snažíte zlepšit.

„Myslím, že můžeme vyhrát každý zápas, který odehrajeme, musíme začít s touto vírou. Dokázali jsme to, když jsme hráli venku s Lyonem, takže pokud věříme v tento zápas, můžeme věřit v kterýkoli zápas. Ale pojďme hrát jeden zápas za druhým.“ Každý zápas je těžký.“

O vlivu Jordana Nobbse: „Máme štěstí, že máme v týmu hráče, jako je Jordan. Opět vidíme hráče, který se dobře připravil, i když nenastoupí. Když jsou povoláni, přijdou s kvalitou a to je rozdíl dnes, Jordan, ale já Také si myslím, že tři náhradníci ve druhém poločase přidali kvalitu.“

„Hloubková síla v týmových výkonech“

Trenér West Ham Paul Koneczky:

„Začali jsme opět velmi dobře a bylo to skvělých 70 minut, ale možná je síla v hloubce týmu.

„Mohli jsme dát další gól, ale nebylo. Danny nebyl šťastný. Někdy děláte tato rozhodnutí a někdy ne. Dnes jsme netrefili branku a nakonec nás to mohlo stát.“

READ  Budoucí světové turné v plážovém volejbalu se konalo v Subic

Co bude dál?

Arzenál Cestujte na konec ženské Premier League Leicester City Dne 6. listopadu ve 14 hodin; Zatímco West Ham Ve stejný den je další v práci na hostování Brighton a Hove AlbionVýkop v 15:00.