Araujo Wilson skóroval při prohře ze snahy | místní sport

Araujo Wilson skóroval při prohře ze snahy |  místní sport

Trinidadský útočník Justin Araujo Wilson skóroval, když jeho český klub FC Vysočina Jihlava prohrál první porážku v sezóně.

Viswina hraje Českou fotbalovou ligu, druhou ligu profesionálního fotbalu v České republice, a byl společně v čele ligy, než v sobotu prohrál venku 2:1 s Karvinou.

Po dvou výhře, jedné remíze a jedné porážce má nyní Viswena po čtyřech zápasech sedm bodů a vyhrála i svůj úvodní pohárový zápas.

Araujo-Wilson, který v pátek oslaví 20 let, je ve své druhé sezóně v klubu, do Vysoiny se připojil v roce 2020. Araujo-Wilson přišel brzy ve druhém poločase a skóroval, aby zvýšil úroveň svého týmu na jedničku. Jednička v 69. minutě, než se osm minut před koncem devadesátiminutové pořadatelské periody domácí ujmou vítěze.

Viswina, trenéra Jana Kamenka, potěšilo, že se jeho týmu podařilo překonat těžký první poločas a myslel si, že jeho hráči měli zápas vyhrát, vzhledem k výkonu ve druhém poločase, kdy si vytvořili nejvíce šancí.

„V prvním poločase jsme provedli dvě střídání, když Chidwu a Villa nahradili Toric a Araujo Wilson. Naše hra se rozhodně zlepšila a byli jsme týmem, který diktoval tempo hry,“ uvedl Kamenek na klubovém webu.

„Dokázali jsme si vytvořit tři nebo čtyři vyložené šance, které jsme neproměnili. Zejména promarněná příležitost byla, když Araujo Wilson a Sellnar šli potrestat brankáře Ciupu. Díky Justinovi jsme však dokázali dosáhnout zaslouženého vyrovnání.“ .“

READ  Evropská curlingová show v Östersundu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *