Arabský parlament odsoudil otevření jordánské české kanceláře v Jeruzalémě

DUBAJ: Jordánsko přezkoumá 50% prosazování sedadel ve veřejné dopravě, aby se zabránilo šíření Govt-19, uvedla státní tisková agentura Petra.
Ministr Waji Aziz sdělil taxikářům, že ministerstvo dopravy zruší rozhodnutí, pokud se křivka viru viru zachytí do konce března.
Dále varoval, že porušení bezpečnostních opatření a porušení kapacitního limitu nebude tolerováno.
Ministerstvo práce v zemi mezitím v pondělí uzavřelo svoji hlavní budovu po objevení případů viru koronového viru na ministerstvu – ale řekl zaměstnancům, aby se v úterý vrátili do práce.
„Uzávěr bude pouze v hlavním sídle ministerstva,“ uvedl mluvčí ministerstva Mohammad Chowdhury s tím, že návštěva se uskuteční na ředitelstvích ministerstva v Ammánu a dalších provinciích.
Uvedl, že ministerstvo přijme veškerá nezbytná preventivní opatření k zajištění bezpečnosti veřejnosti.
Jordánští poslanci a protestující dříve požadovali rezignaci vlády po smrti nejméně sedmi pacientů s koronaviry (COVID-19), když v nemocnici došel kyslík.
Další poslanci, kteří podepsali petici požadující vyslovení nedůvěry vládě předsedy vlády Bišra al-Kassavného, ​​uvedli, že nedokázali řešit nepříjemnou situaci občanů.
Ve své petici Arabské zprávy viděly její kopii a signatáři vinili vládu z „katastrofické ztráty v solné nemocnici a tragické ztráty nevinných životů“.
Království dosud zaznamenalo 477 053 infekcí koronovým virem, 5 346 úmrtí a 396 195 uzdravení.

READ  bne IntelliNews - Česká prezidentská kandidátka Nerudová přišla s blížícími se volbami

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *