Apple vydává ruční aktualizaci firmwaru pro AirPods

Obrázek článku s názvem Apple vydává ruční aktualizaci firmwaru pro AirPods

Fotografie: Stephen Lamm (Getty Images)

Jak mnoho majitelů AirPodů ví, bezdrátová sluchátka Apple Nepochybně dobrý hardwareJako každá jiná technologie se můžete setkat s problémy. Pokud jde o problémy s firmwarem, oprava hardwaru může být trochu únavná, protože neexistuje žádný ruční způsob, jak jej aktualizovat. To se má změnit začátkem příštího týdne.

v sdílení na Twitteru Unikl pátek Stella Popletalová Bylo odhaleno, že Apple vydává nástroj pro aktualizaci firmwaru AirPods ve snaze pomoci vyřešit problém Specifické problémy s hardwarem. To AirPods V nabíjecích pouzdrech a připojené ke zdroji energiekderce je Má si stáhnout nejnovější firmware hned, když je k dispozici, ale ne vždy se tak děje. Aktualizátor firmwaru byl později potvrzen společností Macovy fámy, která získala interní zprávu od společnosti Apple popisující tento nástroj.

Moc se nevzrušuj. TNeznamená to, že budete mít snadno dostupný nástroj pro opravu vašich AirPods doma, když se zaseknou kvůli problému s firmwarem.

Podle Stelly Fudge a MacRumors bude tento nástroj dostupný pouze v Apple Storech a u autorizovaných poskytovatelů služeb Apple. Nebude dostupný uživatelům a nic nenasvědčuje tomu, že by na něj Apple změnil názor v tuto chvíli. Prodejna uvedla, že aktualizace firmwaru bude k dispozici obchodům a poskytovatelům služeb začátkem příštího týdne.

Na jaké problémy se tedy nástroj pro aktualizaci firmwaru použije? MacRumors uvádí, že technici budou moci donutit zařízení ke stažení nejnovějšího firmwaru, aby se pokusili vyřešit určité problémy, jako je například nesprávná aktualizace jednoho z AirPods uživatele. Budou také moci pomoci uživatelům AirPodů, kteří nepoužívají zařízení Apple, kteří mají potížes, stejně jako uživatelé, kteří obdrželi náhradní AirPod Pro nebo nabíjecí pouzdro s jinou verzí firmwaru, než je ta jejich.

V současné době není jasné, se kterými modely AirPod lze nový nástroj pro aktualizaci firmwaru společnosti Apple použít. MacRumors uvádí, že jej technici mohou používat na AirPods Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem nebo nabíjecím pouzdrem MagSafe, ale zda je lze použít s jinými modely, je otevřenou otázkou. Myslím, že to brzy zjistíme.

READ  Ys IX: Monstrum Nox pro PS5 vychází 9. května v Severní Americe, 12. května v Evropě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *