Apple Inc. (NASDAQ: AAPL), Sanofi (NYSE: SNY) – Dlouhodobě populární náhlavní souprava společnosti Apple pro smíšenou realitu, která bude uvedena na trh v roce 2022: Analytik

Společnost Apple (Nasdaq: AAPLPodle plánu analytika Ming-Chi Kuo, MacRumors plánuje do poloviny příštího roku uvést na trh své dlouho očekávané brýle pro smíšenou realitu, po nichž budou do roku 2025 následovat brýle pro rozšířenou realitu. zmínil Neděle.

co se staloV poznámce k výzkumu Kuo uvedl, že plán produktů Apple MR / AR zahrnuje tři fáze, které se skládají z typu helmy do roku 2022, typu brýlí do roku 2025 a typu kontaktních čoček do roku 2030-2040.

Headset pro smíšenou realitu bude vybaven Sony Corporation (Newyorská burza: Řezy) Obrazovky Micro-OLED a několik optických modulů pro „transparentní zážitek z rozšířené reality“ se schopností analytika nabídnout také zážitek z virtuální reality.

Kuo dodal, že očekává, že náhlavní souprava pro smíšenou realitu bude ve Spojených státech kolem 1 000 $. Brýle s rozšířenou realitou se zaměří na poskytování „telefonního zážitku AR +“ ze sluchátek se smíšenou realitou.

Viz také: Jak nakupovat akcie Apple

Analytici navíc předpovídají, že Apple uvolní „kontaktní čočky“ v éře po roce 2030.

proč tě to zajímá: byla zmínil V lednu byly náhlavní soupravy společnosti Apple pro virtuální realitu s obchodním názvem N301 ve fázi prototypu, zatímco brýle s názvem N421 jsou v rodící se fázi známé jako „architektura“. Očekává se, že budou konkurovat brýlím pro virtuální realitu. Facebook Inc. (Nasdaq: FBOculus a Sony PlayStation VR, mimo jiné.

Názory analytiků se také dostávají do popředí, protože Apple se potichu prosadil ve virtuální realitě a po celá léta rozšiřoval prostor. Apple potvrdil Posedlost Z živého spuštění VR s názvem NextVR v květnu 2020 a navázal na něj Posedlost Prostory v srpnu.

Viz také: Apple tento rok přijde o status posluchačů amerických podcastů pro Spotify: eMarketer

NextVR poskytuje sport a obsah pro náhlavní soupravy VR a AR, včetně těch, které vyrobili její konkurenti. Spaces je startup virtuální reality, který integruje avatary do videokonferencí.

READ  Hry Netflix se začínají globálně rozšiřovat na Android, s iOS „na cestě“

Cenová akce: Apple v pátek uzavřel téměř 1,1% na 121,42 USD.

čti následující: Apple přestal používat iMac Pro

Nejnovější recenze pro AAPL

Dějiny firma Akt Z ke mě
Únor 2021 RBC Capital Údajně Překonat
Leden 2021 Da Davidson Udržuje Koupit
Leden 2021 Německá banka Udržuje Koupit

Zobrazit více recenzí analytiků pro AAPL

Podívejte se na nejnovější recenze analytiků

© 2021 Benzinga.com. Penanga neposkytuje investiční poradenství. Všechna práva vyhrazena.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *