Apple hovoří s dodavateli samojízdných automobilů Lidar: Bloomberg

Společnost Apple údajně začala hovořit s dodavateli samojízdných senzorů automobilu lidar v rámci svého úsilí o výrobu elektrického vozidla, uvádí Bloomberg.

Časté u mnoha Autonomní vozidla V prototypech se senzory lidar používají k určení vzdálenosti vozidla od jiných předmětů, osob a vozidel. Technologie Používá se také Pro další technologie, včetně některých modelů iPhone.

Apple podle agentury Bloomberg hovoří s několika dodavateli LED, kteří pracují na zařízeních nové generace. Zpráva také uvedla, že Apple interně vyvinul spoustu softwaru pro samojízdné automobily. Bloomberg s odvoláním na zasvěcené zdroje společnosti Apple uvedl, že uvedení automobilu na trh může trvat nejméně pět let.

V posledních týdnech a měsících zprávy rovněž tvrdí, že Apple jedná s několika výrobci automobilů o výrobě automobilů značky Apple.

V lednu informovaly jihokorejské noviny o pokročilých jednáních s Hyundai o plánech na vybudování Zkušební verze Do auta Apple asi za rok. Ale Hyundai a jeho sesterská značka Kia Později to popřel Ty rozhovory.

Nissan také řekl minulý týden uvnitř Nevstoupil do diskusí S Apple, navzdory zprávám, které to říkaly.

Mluvčí řekl: „Společnost Nissan je však vždy připravena zkoumat spolupráci a partnerství, aby urychlila transformaci tohoto odvětví.“

READ  Sony: Rozvoj kreativního talentu není tak jednoduchý jako utrácení peněz za něj

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *