Applause Entertainment přináší indickou filmovou adaptaci izraelského mistrovského díla „Fauda“

Toto rychlé drama bylo natáčeno rozsáhle na skutečných místech v Kašmíru po dobu 100 dnů a bylo odvyprávěno ve 12 epizodách o kousání nehtů. Hvězdné obsazení tvoří eklektická skupina skvělých herců a umělců, kterou obsadil nikdo jiný než Mukesh Chhabra. V show vystupují Manav Vij, Sumit Kaul, Rajat Kapoor, Shashank Arora, Arbaaz Khan, Zarina Wahab, Ekta Kaul, Alucha de Souza, Dane Hussain, Satyadeep Mishra, Sukhmani Sadana, Suhaiba Bali, Amit Gaur, Arslan Ghoni, Rocky Raina, MK . Raina, Sheen Dass a Aryaman Seth mezi ostatními hrají pozoruhodné role.

Chaos, který vytvořili Avi Issacharoff a Lior Raz a distribuuje Yes Studios, byl chválen mezinárodně a je považován za jeden z nejlepších pořadů, které kdy byly vyrobeny v cizím jazyce. Při zachování původního formátu byla Tanavova indická adaptace přepracována pro větší indické a mezinárodní publikum.

„Chaos, globální senzace, byl vždy příběhem čekajícím na překročení hranic a přizpůsobení se novému prostředí,“ řekl Sameer Nair, generální ředitel Applause Entertainment. „V Applause Entertainment považujeme za nesmírně příjemné přinášet drama tohoto druhu. indickému publiku, který nabízí nový pohled na lidské příběhy zobrazující všechny aspekty konfliktu. S filmaři jako Sudhir Mishra a Sachin Krishn u kormidla, za podpory vynikajícího týmu talentovaných spisovatelů, kreativních a produkčních zaměstnanců, jsme nadšeni z partnerství se SonyLIV přivést tuto show světu. Toto partnerství jen posiluje náš již tak silný vztah se SonyLIV po úspěšné spolupráci ve Scream 1992, Avrodh, Undekhi and Your Honor“

READ  Kurz Eurovize 2022: Spotify předpovídá vítěze Eurovize 2022 podle vysílaných dat

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *