Aplikace IMDb TV konečně dorazila na iOS a Android

Bezplatná streamovací služba Amazonu IMDb TV má nyní svou vlastní aplikaci pro iPhone, iPad a Android poté, co byla začátkem tohoto roku spuštěna na jiných hlavních platformách.

IMDb TV je rozbočovačem bezplatných filmů a seriálů podporovaných reklamami a také originálů z produkce Amazon Studios. Dříve jste mohli seznam obsahu IMDb TV najít v hlavní aplikaci IMDb, ale samostatná aplikace pro streamování služby nebyla k dispozici pro iOS a Android. Řekl mluvčí hrana Obsah je stále k dispozici pro streamování přes IMDb, ale nová aplikace IMDb TV je „vytvořena pro streamování“.

Obsahová nabídka IMDb TV je docela dobrá, i když se její aktiva snaží dosáhnout takového vzrušení jako tituly z větších prémiových služeb. Ale pokud vám nevadí reklamy, existuje spousta skvělých věcí, které můžete ve službě streamovat zdarma, včetně dokumentů, sci-fi titulů, dramat a spousty televizních pořadů, které si můžete užít. blázenA Jak vycvičit drakaA Sheet Creek, A Ztracený Všechny jsou aktuálně streamovatelné ve službě.

Díky nedávno oznámené dohodě s Universal bude IMDb TV také exkluzivní stream Některé hrané a animované tituly ze studia poté, co se dostaly do kin, a krátkou, placenou premiéru na Peacocku.

Tato aplikace byla dříve k dispozici na většině hlavních streamovacích zařízení a některých chytrých televizorech, včetně Fire TV, Roku, Xbox, Android TV, zařízení Android TV OS, nejnovější LG Smart TV, PlayStation 4, Chromecast s Google TV a Nvidia Shield. Je také k dispozici jako bezplatný kanál v prostředí Prime Video.

READ  Gravitační chladnička s volným prostorem může udržet jídlo astronautů čerstvé po celá léta - TechCrunch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *