Aplikace Google Dialer představuje tlačítka Material You

Jen před pár měsíci byla aplikace Google Phone spatřena, jak připravuje nový design pro dialer s nějakým zachycením materiálu. Nyní aktualizace oficiálně začala.

Zdá se, že jde o částečné zavedení na straně serveru Na telefonu Google v78, uživatelům se zobrazí nový Material You Dialer. Změna vyžaduje, abyste byli součástí beta programu Google Phone, ale viděli jsme, že byla spuštěna jak v beta verzi QPR3 pro Android 12 na Pixel 6, tak v náhledu pro vývojáře Androidu 13, takže to vypadá, že neexistují žádné předpoklady. na verzi pro Android. Tato funkce není dostupná v aktuální stabilní verzi Google v77.

Tento nový vzhled číselníku v aplikaci Google Phone přebírá více aspektů materiálu z Androidu 12. V pixelech je vzhled číselníku téměř totožný se zobrazením číselníku na zamykací obrazovce, jak jsme si všimli, když jsme se poprvé podívali v Redesign v únoru.

To zahrnuje výrazné ohraničení každého tlačítka na číselníku, což je v ostrém kontrastu se současným designem, který nemá žádné ohraničení kolem každého tlačítka. Každé z těchto tlačítek má malou animaci v podstatě identickou s tím, co se zobrazuje na zamykací obrazovce Android 12, přičemž dotyk tlačítka vyzařuje směrem k okrajům a také ukazuje mírně odlišný vzhled při každém dotyku.

Redesign se také dostává do zařízení jiných než Pixel, která používají aplikaci Google Phone v jejich dialeru jako jedinou čtečku. informujte nás Z.

Více na Google:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Hej Google, připravte se na věci, které aktualizujete pro Asistenta

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.