AP Sports briefing ve 0:02 EST |

AP Sports briefing ve 0:02 EST |

Boj o duševní zdraví olympijského vítěze Toryho Boye nebyl v rodině tratí žádným tajemstvím

BUDAPEŠŤ, Maďarsko (AP) – Pitva olympijské zlaté medailistky Tori Boy obsahovala snadno přehlédnutelný zápis pod nadpisem „Medical History:“ Bipolar Disorder. V kruzích na dráze byly problémy s duševním zdravím mistra běžce víc než jen dodatečný nápad. Byla to krutá pravda, která v průběhu let vyšla najevo během tréninku. Odhalili se také v sousedství Floridy, kde policie našla její tělo několik dní poté, co 32letá žena, která byla v osmém měsíci těhotenství, zemřela na to, co koroner popsal jako porodnické komplikace. Lidé, kteří běžkyni znají, řekli The Associated Press, že věří, že duševní zdraví hrálo roli v tom, jak zvládala stále obtížnější těhotenství, které zvládla bez velké pomoci přátel, rodiny nebo lékařů.

Messi poprvé od vstupu do Interu Miami veřejně promluvil a řekl, že je se svou volbou spokojený

FORT LAUDERDALE, Florida (AP) – Lionel Messi ve čtvrtek poprvé veřejně od chvíle, kdy 7. června oznámil, že přestupuje do Interu Miami. 36letý muž řekl, že se stále přizpůsobuje novému prostředí, ale přechod nebyl příliš těžký. Má devět gólů v šesti zápasech za Inter Miami a má klub v šesti po sobě jdoucích zápasech. Inter Miami se o svůj první titul utká v sobotu proti Nashvillu ve finále Ligového poháru.

Postranní čáry jsou přeplněné, protože týmy NFL mají během přípravné sezóny 90členné soupisky

Více nadějí NFL dostává šanci zůstat o něco déle, aby letos v létě předvedli své dovednosti. Jeden termín ztíží kádru, protože současně bude k dispozici 1184 hráčů. Týmy spoléhají na průzkumná hodnocení, aby se připravily na přilákání talentovaných hráčů, kteří jsou opomenuti. Navíc budou mít plné ruce práce se sestavováním 16členné tréninkové čety, takže to bude těžké období. Když liga v březnu zrušila první dvě kola škrtů na soupisce, umožnila týmům přepravit 90 hráčů po celou předsezónní sezónu. Seznamy musí být zredukovány na 53 do 29. srpna.

READ  Rusové hrají v play off v National Hockey League, zatímco národ vede válku na Ukrajině

Zatímco Stanford drží výzvu ACC, stát Oregon a stát Washington čekají na kardinály

Stanford se nevzdal pozvání, aby se připojil ke konferenci o pobřeží Atlantiku, protože jeho kolegové členové Pac-4 čekají a doufají, že znovu vybudují svou vydrancovanou ligu. Představitelé ze Stanfordu, Kalifornie, Oregonu a státu Washington hovořili ve čtvrtek a Stanford řekl kolegům, že řekl ACC, že by se mohl zúčastnit konference s výrazným snížením nebo dokonce bez vyplácení mediálních práv po několik let, řekl člověk obeznámený s diskusemi. The Associated Press. Tato osoba hovořila pod podmínkou anonymity, protože školy nezveřejňovaly své interní diskuse.

Colorado od Deiona Sanderse vede hodně sázení na univerzitní fotbal

LAS VEGAS (AP) – Nadšení Deiona Sanderse z převzetí Colorada dělá z Buffaloes pravděpodobného favorita sázkařů v této školní fotbalové sezóně. Colorado má za svou nedávnou sezónu konference Pac-12 celkem 3 1/2 vítězství ve sázkové kanceláři FanDuel a dalších knihách. Buffalo je obrovským hitem mezi příležitostnými sázkaři. Důvodem, proč toto číslo není vyšší, jsou profesionální hráči. Právě ony mají největší vliv při určování písem. USC také přitahuje pozoruhodnou pozornost. Gruzie je favoritem na vítězství ve svém třetím národním šampionátu v řadě.

NBA zveřejňuje svůj plán na nadcházející sezónu se zaměřením na odpočinek hráčů a cestování

Maximalizace hráčského komfortu a minimalizace požadavků na cestování byla opět součástí vzorce NBA pro nadcházející základní sezónu. Na to se liga odvolávala ve čtvrtek, když oznamovala rozpis pro ročník 2023-24. Týmy mají v této sezóně za sebou průměrně 14 zápasů v řadě, což je mírný nárůst oproti loňskému průměru 13,3 na tým. Navazující operace zahrnující cestování však klesly v průměru na 9,0. Jejich průměr v minulé sezóně byl 9,6 na tým. Žádný tým nebude hrát den před nebo po vysoce sledovaných celostátně televizních zápasech, jako jsou Vánoce a všechny víkendové zápasy na ABC.

READ  Bruins se připravte na závěrečné dějství s hvězdným jádrem

McIlroy, Harman spoluvedou BMW Championship na měkkých kurtech Olympia

OLYMPIA FIELDS, Illinois (AP) – Rory McIlroy a Brian Harman se dělí o vedení v šampionátu BMW na deštěm nasáklých Olympia Fields. McIlroy toho využívá ve svůj prospěch. Vybuchl na odpaliště, protože si uvědomil, že drsné místo nemusí být nutně to nejhorší místo vůbec. Greeny jsou velmi měkké a někdy bylo snadné je trefit bez rotace. Na 17. jamce měl také trochu kouzla tím, že prošel stromy a přes bunker a chipoval na birdie. Harman na konci udělal dvě dlouhá letadla. Skluzavka v ceně. Scotty Scheffler a Ricky Fowler běželi zpátky.

Nejlepší nasazené Alcaraz a Soatek překonaly šance na postup do čtvrtfinále na W&S

Mason, Ohio (AP) – Špičkoví tenisté Carlos Alcaraz a Iga Switek přečkali nepříznivé počasí a vyzvali soupeře k postupu do čtvrtfinále Western & Southern Open. Cars překonali dvě zpoždění za deště v celkovém součtu dvě hodiny a 35 minut a Američan Tommy Paul, čtrnáctý nasazený, který ho minulý pátek porazil ve čtvrtfinále Canadian Open, vyhrál 7:6 (6), 6:7 (0). ), 6-3. Čtvrtek v zápase, který trval 3 hodiny a 9 minut. Swiatek si poradil se silným větrem a zezadu postoupil do zápasu s 10. nasazenou Češkou Marketou Vondroušovou, která zvítězila 3-6, 6-1, 6-1 nad Číňankou Zheng Quiwen.

Austrálie a Švédsko mají v utkání mistrovství světa žen o třetí místo stále o co hrát

Austrálie již uchvátila národ jako spolupořadatel mistrovství světa žen. Nyní se hraje o něco jiného, ​​i když ne o to, o co tým doufal bojovat v závěrečném víkendu turnaje. Matildas hrají se Švédskem v sobotu o třetí místo v Brisbane. Austrálie ve středu prohrála 3:1 s Anglií v semifinále, čímž zmařila naděje na účast v zápase o titul. Stejně tak Švédsko bylo stejně zklamané, když znovu vypadlo z boje o titul. Švédsko v úterý večer v Aucklandu podlehlo Španělsku 2:1.

READ  Velká finská rodina Halonenů | hodina očekávání

Sloupec: Yankees jsou na posledním místě se ztrátou. K čemu svět dospěje?

Franšíza Ruth a Gehrig, DiMaggio, Mantle, Jeter a Rivera je plánovaný nepořádek. Jediná věc, kterou lze na tomto legendárním klubu rozpoznat, je „New York“ prošitý napříč krabicemi. To jsou ti zatracení Američané. Velká část baseballového světa se raduje z neštěstí nejpopulárnějšího amerického sportovního týmu, kterému se neustále dostává nepřiměřeného mediálního pokrytí a nadměrného počtu slotů v sestavě národních televizí. Ale jde o to: Je mnohem zábavnější hromadit nafoukané Yankeey, když hromadí vlaječky. Tento tým je na posledním místě s rekordní ztrátou mířící do září.

Copyright 2023 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *