Ano, Saints Row IV je o 93 % levnější a ne, není to chyba

Foto: Coach Media

Minulý týden odstartoval lákavé prázdninové výprodeje na eShopu, kde všechny druhy titulů (zejména ty, které nebyly ve skvělých Cyber ​​​​Deals) získaly obrovské slevy, které nám pomohly rozdělit se o prázdninové peníze. Jeden, který byl okamžitě zobrazen v horní části grafů, je Saints Row IV: Znovuzvolení, který se posouvá pomocí souboru 93 % Sleva.

Normálně 39,99 $ / 39,99 $ / 34,99 GBP, aktuálně je to 2,79 $ / 2,79 $ / 2,44 GBP, což je na tak velkou hru s otevřeným světem docela šílené. Měli jsme několik čtenářů tak zmatených slevou, že předpokládali, že jde o nějakou chybu nebo závadu, ale je to jen velká oficiální sleva. V době psaní tohoto článku je ve hře ještě 10 dní, což souvisí s propagačním oknem pro několik titulů, které byly minulý týden v Evropě ve slevách o státních svátcích (toto snížení cen platí také v Severní Americe).

Téma cen eShop se v průběhu let hodně objevilo, a přestože Nintendo of America uvalilo určitá omezení na ceny až 1,99 $, vynaložilo jen malé úsilí řešit povahu trhu s vysokými slevami. Vzhledem k tomu, jak fungují grafy a trendy eShopu (na jednotkách spíše než na hotovostní prodeje), způsob, jak „hazardovat“ s obchodem a získat živý přehled, je získat masivní slevy. Koneckonců, 250 000 prodejů za 2 $ s větší pravděpodobností vydělá více peněz než téměř žádné prodeje za plnou cenu.

Saints Row IV, původně vydaný již v březnu 2020, měl v poslední době minimální prodejní dynamiku, takže i velký vydavatel, jako je Koch Media, vidí, že by hru mohl upustit a získat jakékoli možné konečné prodeje – to je rozhodně jeho smysl.

Je to nejnovější příklad svérázné povahy žebříčků a trendů eShopu; Pozitivní pro nás všechny je, že poměrně prominentní maloobchodní adresa je levnější než káva s sebou.

READ  Stručná zpráva: Recenze Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Dejte nám níže vědět, zda vás tato masivní sleva motivovala k pokračování ve hře. A pokud toužíte po podobných nabídkách, podívejte se na náš přehled některých Nejlepší hry s největšími slevami na Switch eShopu Ihned.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.