Annette Kontaveit dosáhla druhého kola v Chicagu | Sportovní

Poté, co vyhrál Mistrovství WTA v Ostravě v České republice, začal mít Kontaveit potíže s udržením podání, ačkoli Pringle jej zrušil do značné míry kvůli stejnému problému. Estonka dvakrát proměnila konverzi na brejkbol, ale potřetí to dokázala a brala set 6: 4.

Druhý set viděl Kontaveit, která se umístila na 23. místě na světě, brzy se zlomila a ocitla se 3: 2 na zápasy, ale pokračovala v dalších čtyřech a tím i setu, 6: 3.

Pringle ve skutečnosti skončil s lepší úspěšností prvního podání (71 procent) než Kontavit (63 procent). Estonka byla při druhém podání výrazně úspěšnější, když ve srovnání s Pringlovým 29 procenty brala 39 bodů a ve srovnání s americkými třemi z osmi proměnila pět bodů z devíti.

Kontaveit zatím vyhrál šest zápasů v řadě, většinou ve dvou setech, a střetne se s 200. světovou dvojkou Mai Hontama (Japonsko), která ve dvou setech vyřadila Caroline Garcia (Francie, svět 59). První kolo hry je v XS Tennis and Education Foundation, která se jako většina amerických soutěží hraje venku na tvrdých kurtech.

Sledujte novinky ERR na Sociální síť Facebook A Cvrlikání A nenechte si ujít aktualizaci!

READ  Naomi Osakaová začíná na Miami Open pozitivně

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.